Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nehezen megy a matek, nehezen...

Nehezen megy a matek, nehezen tanulom (? )

Figyelt kérdés
Ugyan eddig minden évben meglettem ötös matekból, és bár nem mondom, hogy vért kellett izzadnom, de sosem ment könnyen. Figyelek órákon, de a tanár nem magyaráz valami jól, ezért otthon kell megtanulni az anyagot, ami nekem kisebb problémát okoz. Kifejezetten lassan és nehezen tanulom ezt a tantárgyat, gyakran nem értem, rengeteget gondolkodok a feladatokon, sok időbe telik, mire rájövök a megoldásra. 8. osztályos vagyok, és nagyon aggódom, mert közeleg a felvételi, nem szeretném, ha a matekon buknám el. Tudtok valami tippet, tanácsot adni a tanuláshoz, a házi feladatok elkészítséséhez? Hogyan tudok a lehető legjobban felkészülni a felvételire? Vannak esetleg hasznos oldalak a neten?

2013. szept. 2. 16:03
1 2
 11/11 BKRS ***** válasza:

Szerintem keress egy jó magántanárt. Ez nem feltétlenül felnőtt kell, hogy legyen, gimis koromban egy csomó embernek segítettem és persze ingyen mert tanár akartam akkor még lenni, és úgy gondoltam, hogy ez egy hasznos tapasztalat lesz (mellesleg tényleg hasznos volt).

Aztán nézz körül pl itt:

[link]

Egy kis pénzzel rengeteg időt meg fáradtságot lehet megtakarítani ha tanulásról van szó.

2013. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!