Bratilla kérdése:

Van itt olyan ember, aki hajlandó lenne rendszeresen segíteni nekem matekból, úgymond "korrepetálni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11.-e gimnazista vagyok, matekból elég sokat rontottam, mióta belekezdtünk az új témakörbe (hatvány, gyök, logaritmus). Sajnos nincs lehetőségem különtanárhoz járni, arra gondoltam, hátha van itt valaki, akinek könnyen megy a matek és segítene nekem, mert hamarosan témazárót írunk, szeretném, ha addig legalább elkezdeném kapizsgálni a dolgokat.

Sajnos cserébe nem tudom, mit tudnék ajánlani, viszont kb. az összes többi tárgyból jó vagyok, ha valaki igényt tart rá, azokban meg én tudnék segíteni, ha kell. :)


Ja, és én e-mailben gondolkodtam eddig, de ha más jobb ötlet van, én alkalmazkodom. :)


Előre is köszönöm, ha írtok!


2014. jan. 30. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Matekból én sem vagyok jó, de ha esetleg spanyolt tanulsz elfogadnék én is egy pár nyelvleckét.
2014. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat, azt nem tudom mondani, hogy ertem a mateket(messze se) de ha ugy gondolod irj egy uzit...
2014. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hat irj privatban, felterkepezzuk milyen a helyzet s ennek fuggvenyeben segithetek :)

es, mivel mar befejeztem a gimit...(talan) nem kerek semmit :D

2014. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Hú, köszi az ajánlatodat, nagyon kedves tőled! :)

Megpróbálom röviden felvázolni a helyzetet. Szóval, ugye a 11.-es matek 'hatvány, gyök, logaritmus' témakörénél tartunk. Én valahol az exponenciális egyenleteknél veszítettem el végképp a fonalat, de úgy az egész nem megy. Félévkor 3-as lettem matekból (még az előző jó jegyeimnek hála, ezekből sorra 1-eseket meg 2-eseket kaptam), ezt szeretném évvégére kijavítani min. 4-esre.

Igazából arra lenne szükségem, hogy valaki néha a házi feladatokban segítsen, esetleg kérdezhessek, ha nem értek valamit, meg letöltöttem egy feladatgyűjteményt, amit a tanár is használ, szóval az abban levő feladatokat szeretném gyakorolni, de egyedül általában nem mennek.

Ha adsz egy e-mail címet, én elküldöm neked ezt a könyvet, aminek amúgy a hátuljában ott a javítókulcs, de sokszor csak a végeredmény, amivel azért nem sokra megyek. :)

Na, ez annyira nem is lett rövid, mint akartam, bocsi, hogy ennyit írtam, de így legalább ismered a helyzetet.

Viszont cserébe így, hogy nem vagy gimis, tényleg nem nagyon tudnék mit ajánlani, az volt a tervem, hogy cserébe megírok pár fogalmazást, házidolgozatot, gyűjtőmunka, bármi.. :)

Na, inkább ráhagyom, bocsánat, hogy ennyit írtam, esküszöm, hogy rövidebbre terveztem :D

2014. jan. 30. 21:03
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, az egyik privát, mint látom, rossz helyre ment, figyelmetlen voltam, bocsánat. :) De legalább így már minden le van írva ide is. :D


1. válaszoló! Spanyolt sajnos nem tanulok, angolt és németet viszont igen, ha esetleg valaki rászorul, abban segítség lehetek. :)

2014. jan. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!