.::Neo::. kérdése:

8. os ESSZÉ írás help?

Figyelt kérdés
Irodalmon belül könyvtári óránk volt és az a feladat, hogy egy esszét kell írnunk "Az olvasás hasznossága"-ról. Egy A4 es gépelt oldlnak kell lennie 12es betűmérettel. Abban kérnék segítséget, hogy mit is kéne írjak. Értek mindent de erről a témáról mi a fenét írjak? Aki tud az pls help, az is jó nekem hha csak vázlatszerűen írtok pár dolgot. Azt mondta a tanár, hogy saját gondolatokat is kell, és az internetről idézni is kell szóval egy-két linket is küldhetnétek. Előre is köszi mindenkinek, azért légyszi normális válaszokat. 14F

#házi #házi feladat #olvasás #esszé #olvasás hasznossága
2014. febr. 2. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

ez a legkönnyebb téma, már nem azért:D

-az olvasással a helyesírásunk is fejlődik, ugyanis ha többet látjuk azt a szót helyesen leírva, egy idő után egyből beugrik(helyesen)---> írj a helyesírás fontosságáról, hogy mennyire befolyásolja a rólunk alkotott képet, és milyen bunkó az, aki nem tud írni

-kutatók szerint az empátiakészségünk is fejlődik, ugyanis beleéljük magunkat az adott korba, életbe

-amíg olvasunk addig sem a tv előtt ülünk

ahj annyi van még..

2014. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a saját szemszögedből közelítsd meg a témát. Miért jó olvasni (már ha szeretsz)? Mit ad az embereknek, amit máshonnan nem lehet megszerezni? Pl párhuzamba is lehetne vonni mondjuk a TV-vel.

Engem nagyon érdekel a pszichológia, én ezt a témát vonnám még bele, pl cikket keresni (google scholar-on angolul lehet leginkább), hogy milyen hatása van az olvasásnak az olvasó agyára vagy ilyesmi.

Vagy simán leírni, hogy a könyvekben megélt kalandok hogyan hatnak az emberek saját valós életére. Stb...

2014. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. febr. 9. 12:18
 4/4 anonim válasza:
Mátyás Király Általános Iskola ugye? :D
2014. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!