Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Elmélkedést kell írnom Ezek a...

Elmélkedést kell írnom Ezek a mai fiatalok. Címen. Hogy kezdjem? Mit írjak bele?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti azzal kezdeném, hogy megnézném a youtube-on az összes "Ezek a fiatalok" anyagot, és leírnám, mi fogott meg belőle!
2009. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm, de nem jut eszembe semmilyen bekezdés...
2009. dec. 14. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
A bekezdésben arról kell írni, miért ezt választottad, miről fog szólni, stb.
2009. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt "belezném ki", hogy a mai fiatalok 16 éves korukra mindenen túl akarnak esni. 20 éves korukra pedig kiégnek. Jó rövid lesz!
2009. dec. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

szerintem kezd azzal, hogy mostanéban mindenki azt mondja, hogy mlyen agresszívak lettek a fiatalok, hogy nem figyelnek semmire oda, meg nem tisztelik a hagyományokat. Sztereotípiákkal. Aztán mindenből, hozz ki valamit, úgy értem, hogy azt mondják agresszívak, nézzünk vissza 100 évet csak 2 vh-t harcoltak át a régebbi fiatalok és több millió embert öltek meg, tehát nem tudom, hogy a mostaniak az agresszívak, vagy a 100 évvel ezelöttiek.

Szerintem ha így jól kidolgozod, akkor jólesz.

Remélem segítettem, sok sikert hozzá.

2009. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!