Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Help!? A Kőszívű ember fiait...

Help!? A Kőszívű ember fiait szeretném előre kiolvasni.

Figyelt kérdés
Az én könyven 523 oldalas és mához(júl.19)260 napra szeretném kiolvasni. Egy nap hány oldalt olvassak ki hogy addigra végezzek?Előre is köszi!!Ha kihagytam vmi infót írj.

2014. júl. 19. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor számoljunk 523/26 ~ 2 szóval 2-őt
2014. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát ez nem tom milyen kérdés, de nekem nagyon tetszett és, ha elkezded nem tudod letenni.

Az eleje a legtöbb könyvnek kritikus.

Van, hogy a könyv felénél hangolódom a dologra.

2014. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem így kell könyvet olvasni, hogy naponta elolvasol két oldalt. Annyit olvass, amennyi egyszerre jól esik. Egy történetrészt nem lehet félbehagyni csak azért, mert lejárt a két oldal! 260 nap ráadásul irdatlanul hosszú idő, majdnem 9 hónap! Teljesen szétesik a könyv története annyi idő alatt! 3 hétnél tovább nem szabad egy könyvet húzni.

Egy mai gyerek számára nem könnyű olvasmány, az 1848/49-es szabadságharc alatt és után játszódik.

2014. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Az első 250 napban 0 oldalt javaslok, az utolsó 10-ben pedig napi 52 oldalt, ami 1-2 óra alatt megvan. Ha több időd van, vagy gyorsan olvasol, akkor elég csak a 255. napon elkezdeni. Ha szeretsz veszélyesen élni, akkor a 259. napon is elég.
2014. júl. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D köszönöm nektek a segitséget
2014. júl. 22. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Én anno szombat+vasárnap olvastam végig. Nem bírtam letenni.

Fájt is a szemem.

2014. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!