Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy csináljam meg ezt holnapr...

Hogy csináljam meg ezt holnapra? Kreatív emberek!? Média?

Figyelt kérdés

Erre a párbeszédre kell filmjelenetet készítenem, a párbeszéd utolsó mondatát nekem kell kitalálni.

-jé,mik ezek az izék?

-felhők

-és mik azok a felhők?

-................ide kell a saját mondat


kreatív emberek segítségét nagyon megköszönném


2010. jan. 13. 11:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nagyon jó ötleteid vannak...csak az a baj hogy eléggé kivitelezhetetlen.legalábbis így hirtelen szervezés és szereplők nélkül. én se szeretnék átlagos filmet csak valamit ami frappáns mégis könnyen kivitelezhető. de az ötleteid nagyon tetszenek.
2010. jan. 13. 13:37
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja,hát így elég nehéz egy délután alatt.
2010. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ezen szenvedek éppen én is. de ez az érettségi, vajon szabad-e ötleteket lopni másoktól?
2010. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem baj,ha más filmekből lopsz ötleteket,csak ízlésesen kell felhasználni.A legtöbb nagy,meghatározó film(pl.:Star Wars,Tarantino filmek) nagyrészt korábbi filmekből vett jeleneteket,beállításokat tartalmaz.De érettségire szerintem nem várják el hogy nagyon új ötleteket vigyél bele,ott szerintem pont ez lenne a lényeg,hogy stílusosan használd fel a 'nagyok' ötleteit,vegyítve a sajátaiddal.
2010. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!