Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyetlen egy tankönyvet sem...

Egyetlen egy tankönyvet sem nyitottam ki egész őszi szünetben. Szerintetek fogok lecseszést kapni ezért majd az iskolában?

Figyelt kérdés
Egész ősziszünetben a kertben játszottam, gépeztem, tv-ztem és egy büdös tankönyvet nem nyitottam ki. A Walesi-bárdokot is meg kellett tanulni de az a baj, hogy nem tudom mikkora. Amúgy meg az szemétség, hogy a töri tanár azt mondja, hogy tz-re kell tanulni, a matek tanár is, és a magyar tanár meg ezt a walesi bárdokot adja fel?

2014. okt. 31. 21:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
Lecseszést nem, csak pár eggyest!:)
2014. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor most azonnal kezdd el tanulni a verset!
2014. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Már miért lenne szemétség?

A te bajod, hogy nem tanultál egy percet sem. Ha napi félórát foglalkoztál volna a tanulnivalóval, előrébb lennél.


A saját károdon tanulsz -vagy azon sem.

2014. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

22:07

"Már miért lenne szemétség?"


Elment az eszed? ŐSZI SZÜNETRE 31 VERSSZAKOS VERS + TANULJÁL EGY KUR*A TÉMAZÁRÓRA? ŐSZI SZÜNETRE!!!! Úristen!

2014. okt. 31. 22:36
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szarom le az egyeseket. 2. óta szenvedek a tanulással és semmire se megyek vele!
2014. okt. 31. 22:37
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a szünetet arra adják,hogy a diákok pihenjenek és adják ki magukból a gőzt s stresszt,nem pedig azért,hogy még több tanulnivalót adjanak fel a tanárok. Csak hát a tanárok ezt máshogy látják véleményem szerint.

Ne aggódj,még én se tanultam semmit,de ma már elkezdtem legalább kiírni. Van még két napod. Kezdj neki,legalább egy része legyen meg,most még tudsz segítséget kérni,ha valami esetleg nem menne.Legalább ha tanulni nem akarsz,akkor törekedj a kettesre,ha ez lehetséges.

Sok sikert;)

18/L

2014. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem sok ennyi tanulnivaló a másfél heti szünetre. Mondom ezt irigykedő egyetemistaként. :) 18L (nekem is van/volt szünetem, de ezernyi több tennivalóval :D )
2014. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ennyi miatt sirni komolyan? Lehet pihenni de attol meg napi 1 orat tanulni nem nagyon megterhelo. Remelem nem gondolkodsz tovabbtanulasban...
2014. nov. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 chtt ***** válasza:

Ha sz*rod le az egyeseket, akkor miért érdekel, hogy kapsz-e lecseszést? Nem mindegy?

Őszi szünet nem olyan régen van, és mint olyan abszolút felesleges, pláne ilyen hosszú. Csak nemrég jöttetek vissza a valamivel több mint két hónapos szünetről, épp kezdenétek belejönni a tanulásba... már aki tanul, mert nem szeretnélek sértegetni. :) Itt 2-3 nap elég lenne, ha már mindenáron, és a többi napot raknák inkább a kurtánál is kurtább tavaszi szünethez, amikorra tanár s diák egyaránt hullafáradt.

Amúgy én sem szeretek szünetre hf-t adni, mert a szünet pihenésre, feltöltődésre szolgálna, de az is tény, ha nem foglalkozol az anyaggal, ez alatt az egy hét alatt az a kevés is elröppen, amit addig könnyebben vagy nehezebben megtanultál.

S ha már úgyis sok pirosat kapok erre a hsz-re, azt is ideírnám, hogy ha jól emlékszem (jól emlékszem, annak idején egyetlen délután alatt tanultam meg, és kb. ma is tudom) a W. bárdok helyeske, rövid versszakokból áll. Örülj, hogy nem a Toldiból kaptál 31 versszakot. :P

:)

2014. nov. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az őszi szünet hány napos is volt? Mindennap egy kicsit kellett volna tanulnod, és akkor most nem lennél bajban.


Gondolom, szeptember óta annyira kifáradtál a tanulásban, hogy megérdemelted ezt a pihenést, ugye? :D


Ja hogy tele vagy rossz jegyekkel! Akkor mégsem hajtottad magad agyon....


Majd rájössz később, amikor alulfizetett senki leszel, hogy ha tanultál volna, több pénzed lenne.....



Buta gyerek.

2014. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!