Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná ezt nekem?...

Valaki lefordítaná ezt nekem? Német

Figyelt kérdés

In meiner Zukunft möchte ich mich mit den Marketing beschäftigen und ich interessiere mich für die Handel. Es ist nicht weit von unserem Haus entfernt, es war auch wichtig beim Wahl. Diese Schule ist sehr schön und sauber es ist mir wichtig beim Lernen. Ich möchte auf hohem Qualität lernen , von gut ausgebildeten Lehrern.


Előre is köszönöm (:


2010. febr. 23. 18:14
 1/5 anonim válasza:

In my jövőben szeretnék foglalkozni a marketing és engem érdekel a kereskedelemben. Nem messze a házunk, azt is fontos a választás. Ez az iskola nagyon szép, tiszta, fontos számomra, hogy tanuljon. Meg akarom tanulni a magas színvonalú, jól képzett tanárok.



30 másodperc alatt kb.ennyi!

2010. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A jövőmben szeretnék a marketinggel foglalkozni és a kereskedelem iránt érdeklődöm. Ez nincs távol kiköltözött a házunkból ez a választás által szintén fontos volt. Ez az iskola nagyon jó és tisztán ez van nekem fontos módon a tudással. Szeretnék jól képzett tanároktól tanulni magas minőségen.
2010. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pontosan így van.2-ik.
2010. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszii. (:
2010. febr. 23. 18:30
 5/5 anonim válasza:

A jövőben marketinggel szeretnék foglalkozni, és érdeklődöm a kereskedelem iránt. Nincs messze a házunktól, a választásnál ez is fontos volt. (itt a mondat elején az "es" szerintem a sulira vonatkozik, olyan mintha egy szövegkörnyezetből kiragadott mondat lenne). Magas szinten (bár inkább magas szintű iskolában)szeretnék tanulni, jól képzett tanároktól. Főként az első, de a második fordítás is olyan, mintha külföldi fordította volna. Kissé értelmetlen, mintha csak egymás mellé lennének rakva a szavak.


Egy némettanár.

2010. febr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!