Egyetemi elet hol jobb?

Figyelt kérdés
Erdekelni, hogy melyik egyetemen jobb a hallgatoi elet. Vegzos vagyok es tovabb szeretnek tanulni informatioa szakiranyba. Van szegeden SZTE - TTIK Pesten a BME- VIK es az Óbudai Egyetem . Tudom a iskola nem egy ranguak de nem is ez erdekelne termeszetesen tanulni mennek csak figyelembe veszem hogy ha felvesznek valahova akkor az eveimet ne csak szenvedessel hanem jo is legyen :) . Tehat erdekelne szorakozas stb az egyetemi elet hol jobb? En szegedre szeretnek menni csak kivancsi vagyok azert :D

2015. okt. 20. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeged. Én nem ott élek, nem oda jártam. De nagyon jókat hallottam róla. Van, aki onnan jött át hozzánk és mondta, hogy nagyon jó és sok szórakozási lehetőség volt. Nálunk meg nem, pedig ez is egy nagy város. Egy ismerősöm, meg nem is egyetemista, de átköltözött Szegedre, mert ott annyival jobb.
2015. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szöged csak pest után a második legjobb, BME-n nem lesz időd szórakozni, ha tanulni is szeretnél :) csak szólok.
2015. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!