Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon SÜRGŐS! Segít valaki a...

Nagyon SÜRGŐS! Segít valaki a 9. osztályos kémiában?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a gimit, és nagyon erős kémia tanárt kaptam.

Sokat hiányoztam már ebben az évben, mert beteg voltam, és valahogy mindig úgy jött ki a lépés, hogy a kémiás napokon nem tudtam menni, szóval le vagyok maradva, és holnap rögtön témazárót írunk, és nem tehetem meg, hogy én nem írom meg, mert már így is kértem halasztást, de nem jutottam semmire.


Egyébként én mindig is értettem, és szerettem a kémiát, nem tudom mi változott, most nem érzem olyan logikusnak, mint tavaly, vagy azelőtt.


Szóval: -hogy számoljam ki az atomszerkezetet?

-az izotópok pontosan mik, és mi értelmük van, mit kezdjek velük?

-valamint mi a periódusos rendszer? (ezt tudom, csak azt kérte a tanár, hogy MINDENT amit tudni lehet róla azt írjuk le!- konkrétan mi az a minden?)


Köszönöm a segítséget!



2015. nov. 1. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerült bepótolni, miért vasárnap délután kérsz ebben segítséget? A tankönyvek pont erre valók, BIZTOS, hogy mindegyik általad feltett kérdésre szerepel a válasz. Órai jegyzetet miért nem kérsz az osztálytársaidtól? Interneted valószínűsítem, hogy van, és ha beírod a keresőbe, kismillió találatot fogsz kapni.


Ezek tényleg olyan konkrét dolgok, amikre nagyon könnyen megtalálhatod a válaszokat. Legyél kicsit önállóbb!

2015. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

rendszám, vegyjel, protonszám, neturonszám, elektronszám, tömegszám.


[link]

[link]

Amennyiben neked egyszerűbb ide írni egy litániát, mint 30 másodpercet eltölteni a google segítségével, mint ahogyan én is tettem, akkor ott mással is vannak problémák. Mellesleg gratulálni tudok csak, hogy szünet utolsó napján teszel fel ilyen alap kérdéseket.

2015. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bár a kérdésemre Tőled nem kaptam választ, azért köszönöm.

Egyébként pont, hogy az a problémám, hogy a könyv túl szárazon, és nyersen írja lé a kérdéseimre a választ, ezért is reménykedtem, hogy itt majd valaki elmagyarázza ezeket érthetően..

Egyébként elvből nem vagyok fent semmilyen közösségi oldalon.

...és ha tudni akarod, akkor nem ma jutott eszembe a kémia, már bizonyos részeket sikerült a hét folyamán megértenem magamtól is.

2015. nov. 1. 13:50
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2. Neked is!

Már mindent leírtam...

2015. nov. 1. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
ez még azért nem az a fajta tananyag, aminek nehézséget kellene okoznia, ha száraz, ha nem.. nem sértésből.
2015. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért az elég gáz, ha csak a közösségi oldalakon akarnád tartani a kapcsolatot minden ismerősöddel. Felhívod, küldesz neki sms-t, hogy légyszi fényképezzel le és küldje el e-mailben, vagy ha suliban nem is, de azon kívül elkéred a füzetét, hogy lemásold..


Értem én, hogy elvből nem vagy ezeken a hülye fb-n meg társain, mert szerintem is baromság, de ez nem lehet erre kifogás.


Azért sok szerencsét a dolgozathoz.

2015. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amint írtam most kezdtem még csak el a gimnáziumot, alapból nem vagyok társasági ember, nem tudom senkinek a tel.számát, meg hasonlók.

Egyébként mindent bepótoltam, és megvan a füzetemben, attól még szerintem nem kell hanyatt esni, hogy mindezek ellenére sem értem ezt a fejezetet. Van ilyen.

Egyébként azt hiszem rossz helyen kopogtattam..

2015. nov. 1. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!