Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki letudja fordítani...

Valaki letudja fordítani franciára?

Figyelt kérdés
Tegnap a boltba sétáltam. Láttam, ahogy egy piros autó jön a zebra felé. Nagyon gyorsan ment. Nem tudott megállni és elütött egy gyalogost. A gyalogos ott feküdt a földön. Az autós hívta a mentőket.A mentők hamarosan megérkeztek. 20 perc múlva vitték be a kórházba. Szörnyű volt látni.

2016. jan. 16. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Igen, akik jól tudnak franciául, azok le tudják fordítani.
2016. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


Igen, van, aki "letudja" fordítani.

De a pimaszságnak is van határa.

2016. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pimaszság :D mert ki mertem írni :D :D
2016. jan. 16. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Non, tu n'es même pas arrogante (car je suppose que tu es une fille, d'après ton style lamentable), tu es une lâche.

Tu te caches sous l'anonymat, et au lieu de répondre dans le susdit topique aux questions qu'on t'a posées, au lieu de faire un tout petit effort, te réitères la même question dans un autre.

Que le diable m'emporte, si je t'aide!

2016. jan. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!