Valaki segítene ebben a fizika feladatban? (8. osztályos)

Figyelt kérdés

Egy test súlya 1 N. Ha teljesen benzinbe merítjük,akkor az erőmérő 20%-al nagyobb értéket mutat,mintha teljesen vízbe merítettük volna.

A benzin sűrűsége 700kg/m³,a vízé 1000kg/m³. Mekkora a test térfogata?


2016. márc. 12. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek kell kiírni ugyanazt a kérdést kétszer, mikor már kaptál részletes választ?!
2016. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az első kérdésemnél,amikor csak 1 válasz volt,akkor elég ideges lettem az első válaszolóra,mert elég bunkó volt,nem válaszolt a kérdésre,csak írta,hogy ez milyen könnyű már,egyszerű képletbehelyettesítés.


Gondoltam kiírom mégegyszer,mert ha látsz egy ilyen kérdést,és látod,hogy már ban rá egy válasz,akkor nem fogsz valószínüleg kommentelni,mert gondolod,hogy ha valaki válaszolt,akkor már biztos hó,egy jó megoldást nem kell százezerszer leírni,de ezesetben nem így történt.


Szóval ezért,de amúgy láttam márazután,amiután másodszorra kiírtam,remélem érthető voltam.

2016. márc. 13. 19:30
 3/3 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért,de sietnem kell és gyorsan írtam.
2016. márc. 13. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!