Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki ezt letudná nekem...

Valaki ezt letudná nekem fordítani? Nagyon jó lenne és nagyon megköszönném! Amit lekéne az lent van!

Figyelt kérdés
Harry Potter a 11. születésnapján megtudja Hagrid által, hogy varázsló, és felvételt nyert a Roxfort-boszorkány és varázsló képzőbe. Az iskolában fokozatosan megismeri a számára teljesen új varázsvilágot, és szert tesz két jó barátra, Ronald Weasleyre és Hermione Grangerre. Megtanul kviddicsezni, így az elmúlt száz év legfiatalabb fogója lesz belőle. A tanév során kiderül, hogy Voldemort nagyúr, aki tíz éve minden hatalmát elvesztette, megpróbálja megszerezni a bölcsek kövét, hogy így újra testet ölthessen, és visszatérhessen a hatalomba. Harryék szinte biztosak benne, hogy ebben őt Perselus Piton professzor, Harry legellenszenvesebb tanára segíti. Év végén Harryék elhatározzák, hogy megakadályozzák. Miután lemennek a csapóajtón, a három gyerek kiállja a próbatételeket, majd Harry egyedül találkozik Mógussal, akiről kiderül, hogy Voldemortot szolgálja. Mivel nem bírja Harry érintését, a fiú ezzel a fegyverrel súlyosan meg is sebesíti őt és megakadályozza Voldemortot a kő megszerzésében. Harry a gyengélkedőben ébred, ahol Dumbledore professzor elmagyarázza neki az eseményeket.

2016. márc. 31. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Letudná?

Lekéne?

Beszélni újmagyar?

Jól jönne egy-két varázsvessző is!

2016. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jólvan siettem!
2016. márc. 31. 19:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves segíts rajtam!
2016. márc. 31. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen nyelvre?
2016. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Angol!
2016. márc. 31. 19:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Valaki legyenszíves! :)
2016. márc. 31. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább megpróbáltad volna, szerintem sokan és szívesen segítenénk. Egy icipici lökés a kezdéshez. Ha béírod az gugli "On his eleventh birthday, Harry " igen nagyon sok találatot kapsz, ahonnan puskázhatsz, van, ami pl. úgy folytatódik, hogy "learns from Hagrid", tehát ezt a kifejezést máris kiszedheted. Sok sikert, és szívesen átnézzük, amit alkotsz.
2016. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!