Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » S. O. S. valaki segítene...

S. O. S. valaki segítene nemet fogalmazásban?

Figyelt kérdés

Holnapra kellene,nekem a nemet csak egy második nyelv.

20mondatot kell írnunk a tavaszi szünetről,segítene valaki?


2016. ápr. 5. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Írtál már valamit?
2016. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit csináltál a szünetben?

Vagy csak pihentél?

2016. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak pihentél, akkor írd meg, hogy milyen jó volt pihenni, mennyire magadhoz tértél a nehéz tél után, és most frissen, felkészülve, alig várod, hogy végre elkezdhesd a tanulást - és addig is, mellékesen megnézed a szótárban, hogy mi a különbség a "nemet" és a "német" szó között!
2016. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.,2. köszönöm megoldottam, segítettek már :)

3. ment a piros,a szép megjegyzésedért.:) Heves megye legjobb gimnáziumába járok, 4,75-ös átlaggal. :) Szóval nem kellene dumálni Okoskám. :) (Amúgy is csak 2. nyelvem és nem nagyon érdekel, mert nem kell belőle nyelvvizsga :) )

2016. ápr. 5. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, kérdező.

Csak így tovább. Remekül csináltad.

Amúgy jelzem, hogy MAGYARUL nem tudsz (és még neked áll feljebb). Meg se merem kérdezni, hogy ez hányadik nyelved?

2016. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elnézést,hogy telefonról írok.Tollbamondásom mindig is ötös volt.Év végén is ötös lettem mind a két tantárgyból(irodalom,nyelvtan).Szóval nem kell itt a duma.Amúgy is az ilyen negatív emberekkel nem érdemes foglalkozni,mint te. :)
2016. aug. 17. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
A telefon nem mentség, arról is lehet hibátlanul írni.
2016. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!