Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítség német fogalmazásban (? )

Segítség német fogalmazásban (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyaralás lenne a téma, arról kellene írni egy pár (8-10 mondatot). Ha valaki írt már ilyesmit és megosztaná velem megköszönném. Amúgy valami hasonlóra gondoltam: (szóismétlééés)

Nem kell igaznak lennie. Én valami olyanra gondoltam hogy 2 évvel ezelőtt Rómában voltam a családommal. Megnéztem a colosseum-ot meg lementünk a tengerhez. Szóval ilyenek. Kedvesek voltak az emberek jó volt az idő, nagyon meleg volt. Finom volt a pizza. Kb ilyenekre gondoltam.



2015. jún. 2. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
De hol voltatok elszállásolva?
2015. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg Rómában nincs tenger (ha jól tudom)
2015. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vor zwei Jahren war ich und meine Familie in Rom.

Wir schauten uns die Via Appia, die Engelsburg

und das Colosseum an und fuhren dann ans Meer.

Die Menschen waren nett. Das Wetter war gut,

es war sehr warm. Das Essen, vor allem die Pizza war lecker

2015. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Itt nem az a lényeg hogy igaz legyen, hanem hogy tudjak írni egy ilyen fogalmazást.
2015. jún. 4. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!