Melyek azok a számot, amik 1/2 és 1/3 közé esnek?

2016. ápr. 8. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
pl a 4/10 :D
2016. ápr. 8. 17:27
 2/4 anonim ***** válasza:
hoz őket közös nevezőre, és máris megtudod :P
2016. ápr. 8. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
végtelen van, nem tudod felsorolni őket
2016. ápr. 8. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:

1/2 = 0,5 és 1/3 = 0,3 (itt végtelen sok hármas van)

Ezen két szám között végtelen sok valós szám van. Példákat az előttem szólok mondtak. 0,4; 0,41; 0,42; 0,423; stb

2016. ápr. 8. 17:42