Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hamarosan itt az Érettségi de...

Hamarosan itt az Érettségi de előtte a tanárom feladott pár otthoni esszé írást valaki segítene hogy kezdjek neki? Egyszerűen fogalmam sincs hogy kell esszét írni Töriről van szó!

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 21:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elég konkrét voltam mert nem azt akartam hogy más csinálja meg helyettem mivel nem írtam le az adott témakört hanem magának a folyamatnak a menete érdekelt hogy hogy lehet neki kezdeni és egy normális esszét írni arról nem tehetek hogy a sok életképtelen ide jött okoskodni mert nem volt jobb dolga és igen ez nem csak az én szememet szúrta mint látod más is írta hogy elég szánalmas egy viselkedés volt ....ennyit erről
2016. ápr. 25. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!