Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tanuljam meg a matekot?

Hogyan tanuljam meg a matekot?

Figyelt kérdés
Kettesért küzdök,jövőhéten témazárót fogok írni és van egy hetem tanulni rá. Hogyan készüljek fel,hogy legalább egy hármast tudjak írni? (már ha fogok tudni) Lehetséges? Tippek,tanácsok? (11.osztály)

2016. máj. 30. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Oda kellene figyelni órán.
2016. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Arp Du ***** válasza:
keress matek magántanárt ha nagyon nem megy
2016. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát,nem ezeket a válaszokat vártam :/
2016. máj. 31. 07:15
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Akkor így jártál. Már hónapokkal ezelőtt fel kellett volna tenned ezt a kérdést. Illetve talán vehetted volna a fáradságot, hogy leírod, miből lesz a témazáró, és mit nem értesz.


De nem, Te csak felteszel egy ilyen kérdést, aztán várod a csodát...

2016. máj. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tanuláshoz kértem tippeket nem pedig ahhoz,hogy mit hogyan és mikor kelletett volna :)
2016. máj. 31. 13:12
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Fogsz egy példatárat, és nekiállsz megoldani. Mindegyik feladatot addig nyüstölöd, amíg rendesen nem megy. Ha nem jössz rá, rákeresel a könyvben azokra a tételekre, amik esetlegesen kapcsolatban lehetnek a témával, vagy megpróbálkozol másik módszerrel. Közben folyamatosan nézed a tételeket és bizonyításaikat.
2016. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!