Hogyan tanuljam a matekot?

Figyelt kérdés

Az a baj h nyelvis osztályba járok és 8.-ba még biztos 2-re álltam nagyából hozzátudtam kezdeni a feladatokhoz..

9.-be csak heti 1 volt az se rendesen tanár miatt 10.-be órán hangoskodtak aki figyelni akart az se tudott mert a tanár (férfi) lenyomott 50-60c fekvőt csak mert h felébredjen... 2.félévbe kaptunk egy másikat az tanítana csak pofátlan az osztály egyes tagjai.. így hát am se értem mostmár a feladatokat és már most van 2 tz egyesem :S valaki tudna segíteni h mit csináljak hogyan tanuljam?


külön tanárt nem találok mert már nincs hely... :S anyumék azok nagyon felejtősek :S és hát érettségizni kéne belőle... :S:S:S


2010. okt. 26. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Sza.rd le az előző tananyagokat, koncentrálj a mostanira. Ha valamit nem tudsz, és az előző anyagokhoz van köze, nézz utána annak, de ne az elejéről kezd, mert ez lehetetlen lenne. Ennyi.

Egyetemen se tanulom át az egész középiskolai tananyagot, hogy megírjam a matek ZH-t, pedig van amit már nem tudnék. Ha kell az adott tananyaghoz, utánanézek.

2010. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :D majd lehet igénylem a segítséged mert hát mit ne mondjak most h ballagtam és 9.-től egyáltalán nem tok hozzá kezdeni semmihez :S 8.-ba legalább hozzá tudtam hülyébb lettem mint voltam :S és hát érettségi pedig kéne :S jó téll nem vok vmi tehetséges matekból meg sztem másból se :S de nem akarok megbukni :S
2010. okt. 26. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A mostani anyagra koncentrálj... És ha van függvénytáblázatod, akkor javaslom az aktív használatát.. Ha nincs, akkor sürgősen szerezz be egyet. Ha nagyon rá akarsz hangolódni, akkor létezik az Obádovics fél matematika összefoglaló... Remekül le írja a középiskolás matekot érhetően. Csupán figyelni kell mit olvasol és fejben lejátszani.
2010. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18:25

Jóhát, nem biztos hogy mindenben tudnék segíteni, de koordináta geometriában, analitikus geometriában, függvényekben... Nos ezekhez tudnám mondani az okosságokat.

2010. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem kösz :)
2010. okt. 26. 18:36
 6/6 anonim válasza:
szerintem nem kell elhanyagolni a régi anyagot sem.Pl hiába fogsz neki egy másodfokú függvénynek ha egy elsőfokút sem tudsz megoldani.
2013. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!