Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Házi feladatomat véletlenül...

A Házi feladatomat véletlenül félreértettem és 2db jegyet kapunk rá csak 2db 1-es osztályzatot kaphatok rá vagy lehet jobb is?

Figyelt kérdés

Véletlenül félreértettem a fogalmazást Múlt hét szerdán adták fel kaphatok rá jobb jegyeket mint egyeseket? Hogy mondjam meg a szüleimnek ha rossz lett

13/F



2016. nov. 29. 23:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Gyors válaszokat kérek!
2016. nov. 29. 23:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyors.
2016. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az 1-es vagy lehet jobb is!
2016. nov. 30. 06:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad le, hogy mi volt a feladat és hogy te hogyan oldottad meg, milyen választ vársz? ...
2016. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Igen, igaza van az előttem válaszolónak, meg kellene írnod, mi volt a fogalmazás címe, mit kellett volna, és Te mit írtál végül, mert félreértetted ?

Fordult elő ilyen hiba már a családban, /hiányzás miatt értettük félre, mi a fogalmazás témája/ a tanár azonban értékelte, hogy a fogalmazás maga jól sikerült, bár nem arra a témára íródott, amit előzetesen az órán megbeszéltek.

Csak egy jeggyel adott rosszabbat, négyes lett !


Előfordul ilyen hiba, én felnőtt vagyok, mégis volt már olyan téma, amit félreértettem, itt a házi feladat kérdéseknél.

/Az álom volt a cím, ha jól emlékszem, de nem egy éjszakai álomról kellett írni, hanem az álmokról, a vágyakról a jövővel kapcsolatban,tehát átvitt értelemben kellett érteni az álom szót és témát./

2016. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!