Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a véleményed a szemetelésrő...

Mi a véleményed a szemetelésről? Mit kellene ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Lenne egy házidogám,és én a kérdőívest feladatot választottam.(Én kérdezek,válaszol xy)

Köszönöm a segítséget!

16/f

Illetve elnézést ha rossz kategória


2016. nov. 30. 18:47
 1/2 anonim válasza:
89%
Ami nyugaton már bevált: eldob valaki egy csikket? 2000 euro! Ha valaki a szelektív hulladékgyüjtőnél beledob egy műanyag kupakot az üvegek közé, már hívják is rá a közterület felügyeletet. Azok meg kijönnek, szépen felveszik a gumikesztyűt, bemásznak a kukába és megkeresik a műanyag kupakot. Aztán küldik a csekket (gyanítom, hogy a feljelentő is kap belőle valamennyit).
2016. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a szemét ? A hulladékot felesleget is jelölhetjük annak vagy speciális eljárással készített élelmet ami az előírt idő után kukába jut . A gyümölcs héja nem szemét hasznos hulladék ha talajra fűre kerül , állatok és a föld is jól jár . A pofátlan szemétlerakók erdők mezők lemérgezése vegyszerrel , olajszármazékokkal egyéb műanyag holmikkal az szemetelés . Csikk elpöckölés is az , igénytelen ostoba emberek tesznek hasonlókat . A felesleges dolgok újra hasznosítása az egyik megoldás , a tudatos vásárlás a másik a sok közül .
2016. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!