Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki le tudná nekem ezt...

Valaki le tudná nekem ezt fordítani angolra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira jó angol fordító ezért tudna nekem valaki segíteni, hogy pontosan hogyan lehetne ezt jól le fordítani? KÖSZÖNÖM


"Te adtál nekem életet, és ami még fontosabb, leckéket arra, hogyan kell élni. Te vagy minden jónak a forrása, amit elértem életem során. Anya, köszönetet mondok mindazért, ami vagy és ami én vagyok."



2017. márc. 11. 16:04
 1/1 anonim válasza:
You gave me life, and more importantly, you gave me lessons on how to live. You are the source of everything good that I've earned throughout my life. Mother, I say thank you for all that you are and I am.
2017. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!