Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Statisztika - pszichológia...

Statisztika - pszichológia egyetem? Egy napom van hátra és nem értek belőle semmit.

Figyelt kérdés

[URL= [link]


[URL= [link]



Az elso negy tablazatban latottakat leirasszeruen szovegesiteni kell.Azoknal a tablazatoknal amelyek folott hipotezis van megfogalmazva mar mas a tehendo.A mutatok alapjan meg kell hatarozni, hogy az a bizonyos hipotezis ervenyes vagy ervenytelen(elvetendo).Mindenik tablazat egy hipotezist hivatott alatamasztani.A tablazatokban talalt adatok melyek bizonyitjak, esetleg teljesen ellentomondanak a hipotezisnek, szinten szovegesiteni kell.

Grafinkonra is szukseg lesz ,de csak egyre.Te valasztod ki,hogy melyikhez keszitesz,viszont azoknal a tablazatoknal ahol a hipotezis nem allja meg a helyet, nem lehet kesziteni.Fontos,hogy olyan tablazatot valassz,ahol a hipotezis ervenyes.

Ez a házi és én abszolút nulla vagyok ebből a tantárgyból.. Megkérlek segítsetek, legalább azzal, hogy a 4 utolsó táblázat hipotézisei igazak vagy sem. Vagy a grafikon, Istenem azt sem értem egyáltalán. Mondjuk az első négy táblázat szövegesítése sem biztos, hogy menne. :| Köszönöm előre is!


2017. márc. 28. 06:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Tökömet nem értesz rajta? Általános iskolás anyag, abból se nehéz. Simán meg van adva, hogy a megkérdezettek hány százaléka férfi/nő, valamint, hogy ez hány darab embert jelent ténylegesen. Pl tandíjas férfi N=56 ami 42,7%, akkor ez 56 férfi ami a megkérdezett férfiaknak a 42,7%-a.
2017. márc. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már meg ne haragudj, de nyíltan megmondtam, hogy a számokhoz kb. 0 tudással rendelkezem, az sem igazán világos, amit te írtál.. Na de az, hogy a hipotézis helyes-e vagy sem. :-?! Mindegy, megpróbálom. Azért köszönöm!
2017. márc. 28. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kep nem letezik!
2017. márc. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!