Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani németre? Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

Általában márkás ruhákat hordok,mert nem szeretem a rossz mínőségű kínai cípőket,pólókat stb. A hypermárketekben lévő boltokat nem szeretem mert azok nagyrésze kínai. Ha ruhát veszek az Árkádban szoktam megvenni azokat,azért mert sok bolt van ott.Elég sokszor vásárolok online (kb minden héten), azért mert nagyon sok választék van és biztos hogy van a méretemben. A ruháim nagyrésze márkás és

kényelmes. Inkább hordok kényelmes ruáhkat mint hogy divatnak megfelelően ötözködjek. Egyszóval lecseren öltözködök. Ünnepi alkalmakkor muszály szép ruhát felvennem akkor is ha azok kényelmetlenek. Ilyenkor szűk farmert, inget hordok. Mivel márkás ruháim vannak ezért elégsokat költök ruhákra, hónaponta kb 25000 ft ot.Pápán nagyon kevés ruhavásárlási lehetőség van ezért Győrbe szoktam átmenni vásárolni.


Házi feladat ezt a szöveget lefordítani, de nem vagyok jó németes.Valaki lefordítaná? Ezen múlik hogy hármas leszek e. Nagyon köszönöm annak aki lefordítja. :D



#jegy #német #házi feladat #ruhavárásrlás.
2017. máj. 21. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Próbáltam a legjobb tudásom szerint lefordítani. Ha valahol hibás, bocsi, én megpróbáltam segíteni! Valamint nem minden rész tükörfordítás, mert néha elég értelmetlen magyarul, sárfesz sz van ott ahol két s-ez írtam! :D


Im Allgemeinen trage ich gebrandmarkte Kleidungen, weil ich die chinesische Schuhen und T-Shirts im schlechten Qualität nicht mag usw(undsoweiter). Ich mag die Geschäfte in dem Grossmarkt nicht, weil grosser Teil von sie Chinesisch sind.Wenn ich Kleidung kaufe, kaufe ich sie in Árkád, weil es dort viele Geschäfte gibt. Ich kaufe genug viel online ( cirka kedd Woche), weil és viele Wahl gibt und es sicher ist, dass és in meiner Grösse gibt. Der grosse Teil meiner Kleidungen sind gebrandmarkt und bequem. Eger trage ich bequeme Kleidungen, als verkleide ich mich richtig für Mode. Mit einem Wort verkelide ich mich lose. In der Festzeit muss ich schöne Kleidungen trage, wenn sie bequem ist, muss ich diese Kleidungen tragen. Zu dieser Zeit trage ich enge Jeans und ein Hemd. Weil ich gebrandmarkte Kleidungen trage, deshalb koste ich sehr viel für Kleidungen. És ist in einem Monag 25000 Ft. In Pápa gibt es sehr wenig Möglichkeit ÁN Kleidungkauf, deshalb gehe ich nach Győr kaufen.


Remélem tudtam segíteni, szurkolok, hogy meglegyen a hármas! ;)

2017. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ich trage meistens Markenkleidung, weil ich die chinesischen Schuhen und T-Shirts, die eine schlechte Qualität haben, nicht mag.

Ich kaufe keine Kleidung in Supermärkten, weil sie zum größten Teil chinesisch sind. Wenn ich mir Klamotten kaufe, gehe ich zum Einkaufszentrum "Árkád", weil es dort sehr viele Geschäfte gibt. Ich kaufe auch sehr oft online (ca. jede Woche), da dort die Auswahl sehr groß ist und ich die Kleidungsstücke sicherlich in meiner Größe finde. Der Großteil meiner Klamotten ist bequeme Markenartikel. Ich trage eher bequeme als modische Kleidung. Ich kleide mich also leger. An festlichen Anlässen muss ich schöne Kleidung tragen, auch wenn sie unbequem sind. Ich ziehe dann enge Jeans und Hemd an.

Da ich viele Markenklamotten habe, gebe ich viel Geld für Kleidung aus. In Pápa gibt es sehr wenige Möglichkeiten, Kleidung zu kaufen, deswegen fahre ich nach Győr, um dort einzukaufen.

2017. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nem láttam, hogy már van rá válasz:) Én is sok szerencsét kívánok :) Hanyadikos vagy amúgy?
2017. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!