Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen nyelvet kezdjek el...

Milyen nyelvet kezdjek el tanulni a nyáron?

Figyelt kérdés
Angolból elég rossz vagyok, gondolkodtam egy új nyelvet kezdek el tanulni, de mi lehet az amit viszonylag olcsón tanulhatok (akár otthon +tanár vagy tanfolyam mellett), természetesen nem 200-300ezres tanfolyamra gondolok, aki tud ajánlani tanárt/tanfolyamot azt is megköszönöm (Budapest), nyelvvizsgát is szeretnék majd, előre is köszi

2017. jún. 24. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

A helyedben inkább az angolt tanulnám meg rendesen, annak semmi értelme, hogy több nyelven elkezdesz tanulni és egyiket sem tudod.


Egyébként a neten ingyen lehet nyelveket tanulni, a legnagyobb választék az angolra van, de van más lehetöség is.

2017. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem, hanem rendes válasz!
2017. jún. 24. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem kioktatást kaptál, hanem rendes választ.


Tettem egy javaslatot - amit vagy megfogadsz, vagy sem.


De emellett válaszoltam is: a neten vannak ingyenes tanfolyamok, ott azt tanulhatsz, amit szeretnél.

2017. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mivel akarsz később foglalkozni. Pl. ha vendéglátásban akarsz dolgozni mondjuk a nyugat-Dunántúlon, akkor német a jó választás, mert elég sok osztrák megfordul, angolok meg nincsennek.

Ha a gazdasági szektorban akarsz majd lenni, akkor az orosz lehet jó választás.

Angolul persze mindig jó ha tudsz.

Speciális területeken szokták kérni még a franciát.


Na kb. ezek a nyelvek, amelyek még hasznosak lehetnek.

2017. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még iskolába jársz? Hányadikba?
2017. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sicman99 válasza:
Francia vagy német
2017. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már tanulod?
2017. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Angol +1 szavazat.


Ingyenes lehetőségnek meg ott a Duolingo, bámulatos, hogy napi 5 perc tanulással mennyit tudsz haladni.

2018. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!