Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyetemen hány ember előtt...

Egyetemen hány ember előtt szoktak kötelező prezentációt tartattni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 17:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az a jó ezekben az előadasokban hogy körbenézel és alig figyel valaki. A legtöbb hallgató a telefonját nyomkodja, beszélget, készül a saját mondandójára stb. Amúgy egyetem és szak függő kinek hány prezentációja van. Nekem szemeszeterenként 1-2 mindig van, átlagban 30-40 fő azért szokott lenni. De volt olyan ahol kb 80 diák volt de ez azért ritkább, mert ilyen nagy létszámnál macerásabb. Megúszni nem tudod, az viszont elég gáz ha innod kell előtte (nem tudom mennyire gondolod komolyan).
2017. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
mérnökinfó lesz a szak , a 80 embert hogy oldjak meg , hogy fer be az az idobe?
2017. júl. 18. 22:32
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

Dupla óra (alapból másfél óra egy óra)/ csoportosan kell előadni / rövid ideig tart egy előadás.


Nem az előadások lesznek a legnagyobb problémáid, mondjuk ezután a hiszti után ne jósolok semmi jót.

2017. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Jól felkészülsz, érdekeseket mondasz, jó hallgatni, és lehet belőle tanulni. Aki nem hallotta, sajnálhatja!
2017. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80nál úgy volt megoldva mint írták is, hogy alapból 1,5 óra egy szeminárium, csoportokba vannak osztva az emberek és hogy ilyenkor rááldoztak 2-3 alkalmat hogy mindenkinek jusson elég idő. Annyiból jobb így nyilván hogy kevesebbet kell előadni mint ha egyedül állnál ki. Mérnökinfón nem szokott sok előadás lenni, de szemeszterenként 1-1 azért várható.
2017. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
értem, köszi :D annyira már nem parázok mert olvastam a propranolol nevű gyógyszerről és irták véleményként 1 csomóan hogy mennyire rettegtek meg mennyi bajuk volt és bevettek 1 órával az előadás előtt egyet és tök jó érzés volt nekik előadni meg minden :D
2017. júl. 21. 11:50
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A Propanolol vényköteles gyógyszer, nem véletlenül. Nem arra való, hogy prezentáció előtt bekapkodjuk, mint egy cukorkát. Olvasd el az interneten mire jó és mik a lehetséges mellékhatásai.

Gyógynövényes (macskagyökért, komlót, citromfüvet tartalmazó)nyugtató készítményt viszont bevehetsz vagy ihatsz egy citromfű teát.

2017. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

orvos csomó embernek felirja akinek ilyen panaszai vannak mint nekem plusz ha nincs szivbetegségem akkor simán lehet bevenni alkalmanként 1-et nem pedig rendszeresen :D

ja és wikipedian is irja hogy sok zenész szinész is használja fellépések előtt

2017. júl. 22. 18:30
 19/21 anonim ***** válasza:
8%

Attól még nem fogja neked senki felírni, azért mert a kis házifeladatodat el kell mesélni.

Milyen ember lesz már így belőled? Más is izgul ilyen alkalmakkor, mégsem tömi magát gyógyszerrel.

2017. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ez van, vannak ilyen emberek , csomóról olvastam, plusz a beszerzése nem okoz gondot
2017. júl. 22. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!