Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy tanuljak meg keddre egy...

Hogy tanuljak meg keddre egy olyan szöveget amihez semmi kedvem nincs?

Figyelt kérdés
3-4 oldal,nyelvtan órára kell(szabályok),és ha ez nem lesz jó,akkor lőttek az év végi 5ösnek :(
2010. máj. 23. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá! Ne arra gondolj, hogy milyen unalmas a szöveg..., hanem arra, hogy milyen ügyesen meg tudod tanulni.

Én pl.szabályokat, száraz anyagot úgy szoktam tanulni, hogy legépelem, témakör szerint szétszedem és kiragasztom a wc-be, fürdőbe, konyhába, stb....

Nehogy már egy év végi 5-ös azon múljon, hogy egy májusi hétvégén éppen nagyon lusta voltál....::(((

2010. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem vettük,így még szárazabb. Begépeltem,felmondtam mp3-ra,és járkálok,olvasom a papírról.De egyszerűen nem meg a fejembe :( Ha látom a mondat elejét,úgy tudom az mp3-mal mondani.
2010. máj. 23. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát gondold el,én mindezt idegen nyelven próbálom és nem is nagyon értem,mint mondok(holt nyelv).Próbáld meg értelmezve tanulni.Elolvasol egy szabályt,aztán becsukod a könyvet és elmondod a tartalmát.Nem kell szó szerin,mert az tényleg baromira unalmas(nekem sajnos úgy kell).Kezdetnek nem rossz,ha kikapcsolod a gépet:P(viccelek,nehogy:)
2010. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hajrá kedves utolsó :D

Átfogalmazom,hogy számomra is érthető legyen, és szétszedem(köszi az első válaszolónak :) ),majd részletenként tanulom meg. Azért jöhetnek még tippek :P

2010. máj. 23. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, h ezt mondom, nem kedv kérdése. 3-4 oldal az semmi, így már kapásból egyetemre is fölösleges menned, mert ott 3-400 !! oldal van, amit be kell vágni, legalábbis a lényegé és tudod az kit érdekel...

Egy délután az ilyen vacak szövegek is bemagolhatók, csak erőt kell venni magadon ahhoz, hogy leülj 2-3 órára és avval foglalkozz.

2010. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első is sokat segített,ezt legközelebb is alkalmazni fogom :)
2010. máj. 24. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!