Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fontos! Valaki tud segíteni...

Fontos! Valaki tud segíteni az angol fogalmazasomban?

Figyelt kérdés

Azt a címszavat kaptuk, hogy,,The English speaking world".

Fogalamam sincs, hogy mivel kezdhetnem?



2017. aug. 20. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha fontos lenne, akkor a megfelelő kategóriába tennéd, és leírnád, hogy te meddig jutottál.

(T.i: kevés az olyan zseni, akinek mindig mindenre elsőre beugrik a teljes megoldás. Ilyenkor az ember elkezd keresni.)

2017. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyből rengeteg ötket eszembe jutott. Nem hinném, hogy nem tudsz kitalálni valamit. Nem szeretem ha más tollával ékeskednek. Szívesen segítek neked, de nem úgy, hogy készen leírom az egészet. Például írhatnál arról, hogy miért az angol a "világnyelv" vagy még arról is, hogy különböző anyanyelvű emberek milyen akcentussal beszélnek angolul. Utóbbi elég jó szerintem. Most büszke vagyok magamra xD
2017. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elírtam *ötlet
2017. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. A házifeladazok kategoria azetintem pont jo ide.

2 koszi a valaszt

2017. aug. 20. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:

"azetintem pont jo ide."

Az etintem?


Persze. Csak nem oda tetted.

Nem emlékszel már rá, hogy hova tetted?

2017. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kozoktatas=>hazi feladatok
2017. aug. 20. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én tévesztettem el :-(

Szerintem ugyanis a "tudomány/egyéb"-be tetted.


Egyébként tényleg ez a helyzet, hogy ha már végképp semmi ötleted sincs, akkor beírod ezeket a szavakat a gugliba, és tuti, hogy mond rá valamit.

2017. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia

En leirnam hogy rengeteg ember beszeli ezt a nyelvet mind idegennyelvkent mind anyanyelvkent . Az internet nyelve szinten az angol(?). Szamos film ,sorozat megtalalhato angol nyelven .Hazankban is egyre fontosabb az angol nyelv oktatasa es tanulasa is .Sajnos azonban sok ember kuzd nyelvtanulasi nehezsegekkel. Talan egy par szot arrol is szolnek hogy hogy lehet hatekonyan nyelvet (pl angolt )tanulni

Az akcentus szamomra szinten egy nagyon erdekes tema (pl brit ,amerikai,ausztral).

Probald meg megirni egyedul es aztan ird ki ide😁

2017. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8.valaszolo vagyok

Remelem jol ertelmeztem a feladatot😂😂😂😂

2017. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, legfokeppen a 8.-nak!💗❤💗❤💗
2017. aug. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!