Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnatok nekem segite az...

Tudnatok nekem segite az angol fogalmazasomban?

Figyelt kérdés

Holnapra kellene s en nem vagyok valami jo angolbol es hogy kitudnatok e javitani a hibaimat..


My favourite film is a fake cops.First I watched this a cinema in Hungary with my fsmily. Is is about ,there are two man who dress up the police. People are belive that they are police.Justin and Ryan they are the protagorits and they are start work in a fake cops dress.At the end Justin and Ryan ferret out a real crime.I think very entertaining and funny.Derected by Luke Greenfield and Justin is Damon Wayans and Ryan Jake Johnson.This film is very successfull.

When i first watched this already then I liked it. I hope anyone else also like it,and they doing similar movie.



2015. márc. 16. 22:35
 1/10 A kérdező kommentje:

itt van magyarul is. :D


az en kedvenc filmem a kamu zsaru. elosszor neztem a moziban MAgyarorszagon a csaladommal.Ket emberrol szol akik rendornek oltoztek.Az emberek elhittek hogy ok rendorok.Justin es Ryan a foszereplok es ok elkezdtek dolgozni hamis zsaru ruhaban.A vegen Justin es Ryan kinyomoztak egy igazi buntenyt. Enszerintem nagyon szorakoztato es vicces. A rendezo Luke es Justin Damon.. es Ryan Jake.. Ez a film sikeres.

Mikor elosszor megneztem mar akkor tetszett.Es remelem hogy masnak is tetszik,s majd csinalnak ehhez hasonlo filmet is.

2015. márc. 16. 22:41
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Ez szornyu...

My favourite film is the Fake Cops. I've seen it in a cinema with my family. It's about two men who dresses up like police officers. People think they're policeman. Justin and Ryan are protagorits(ez nem tudom mi) and start working in fake police uniform. At the end Justin and Ryan ferret out a real crime. I think it's very entertaining and funny. (A kovetkezo mondat nem tudom mit akar jelenteni) This film is a huge success. I liked it for the first time i've seen it. I hope everyone will also like it and similar film will be made.

2015. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Címeket nem fordítunk le, hanem megkeressük az eredetijét. Let's be cops a címe.
2015. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 chtt ***** válasza:

Valóban nem az igazi. Rákereshettél volna a guglin, érdemes, puskának is jó.


My favourite film is Let's Be Cops. First I saw it in a cinema, in Hungary with my family. It is about two men who pretend to be cops. And people are convinced that they are really police officers. The two friends, Justin and Ryan start working dressed in police uniforms and finally they solve a real crime. I think it is very amusing and funny. The directed by Luke Greenfield. Justin is Damon Wayans Jr. and Ryan is Jake Johnson. The film is very successful.

I even liked it when I saw it first. And I hope, other people will also like it and there will be more similar films.


kb. ennyi - nem száz szátalékos... de nem rossz :)

2015. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 chtt ***** válasza:

Áá, úgy látom, megelőztek, én meg kihagytam: The film is directed...

A #2-éből meg az enyémből egész jó kis fogalmazást gyúrhatsz össze - én egyszerűsítettem némileg - ahogy az angolod elnézem, a tanár még így sem feltétlen fogja elhinni, hogy Te írtad... nem bántásiból mondom, csak ismerem őket, mint a rossz pénzt :D

2015. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek.:D
2015. márc. 16. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek okítani, úgyhogy szemezgetek a hibáidból, hátha tanulságos lesz. Az első mondatodban az "a" az egy magyar névelő. A magyar határozott névelőt ne tedd bele az angol mondatba határozatlan névelőként (egy), cím elé különben se kell.

MoziBAN, hol maradt a -ban? At the cinema.

It is about ..., oda nem kell a there are, az egy másik szerkezet, úgy is lehetne, de nem a kttőt együtt.

man többes számban: men

dress up the police: felöltöztetik a rendőrséget. A police nem rendőr, hanem rendőrség.

"are believe" "are start": ilyen nincs. Az egyszerű jelen időben fogod az igét és kész. People believe, they start. Are mellett az ige csak ing-gel állhat. De olyan sincs, hogy "they doing", mert az -ing-hz pedig létige (is, are, am) kell folyamatos jelenben, ha a cselekvés most történik.

Az angol teljes mondatban muszáj, hogy legyen alany, és valamiféle ige. Very entertaining: ez nem mondat. It is very entertaining. It was directed ...

successful, beautiful, wonderful: csak egy l.

I already liked this film, when I first watched it. A then nem kell bele, az angol nem teszi bele egyszerre a when-t is meg a then-t is.

anyone else: az bárki más. Mindenki az everyone. És fog nekik tetszeni, tehát will like it. Filmet készíteni az nem do hanem make. És ez is jövő idő: will make a similar movie. Mielőtt leírsz valamit, végig kell gondolni a mondat minden elemét, pl milyen igeidő kell nekem, hogy kell azt képezni.

2015. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom a velemenyed,sokat segitettel. :D
2015. márc. 16. 23:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Javitasok a kommentelok irasahoz:


tegnap 22:54

People think they're policemen (MEN) tobbesszam

uniforms (tobbesszam szinten, mert ketten, ket egyenruhat hordanak)

similar films will be made (remeljuk tobbet is csinalnak hasonlot, nemcsak egy darabot...)


tegnap 23:08

People are convinced... And-del nem illik mondatot kezdeni

...that they are real police officers es nem "really"

The directed by Hibas: it was directed by Luke vagy the director was Luke

2015. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9, jogos
2015. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!