Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezt hogyan lehetne kiszamolni?...

Ezt hogyan lehetne kiszamolni? Matek.

Figyelt kérdés
Egy utkeresztezodestol kelet felé egy uszoda van 1800m re, míg dél felé egy focipalya van 2400mre. Milyen tavol van az uszodatol es a focipalyatol az az iskola, mely az uszodatol egyenes út vezet ami a keleti irantol jobbra tér el 75°24' et, mig a focipalyatol az iskolához egy olyan egyenes ut vezet, amely a déli iranytol ra ter el 94°48'et?
2017. nov. 9. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem: [link]

Szerinted?

2017. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hasonló. Nekem az UI távolság az 2295.2m lett, a PI távolság pedig 2385.25m lett. a kerekítéseket mindig 2 tizedesig vittem, éa a szögeket sem kerekítettem csak 1 tizedesig.

köszi! <3

2017. nov. 9. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!