Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jobb angolosok segitseget...

Jobb angolosok segitseget kernem!?

Figyelt kérdés

Szoval, Kanadaban elek, itt is kezdtem az egyetemet es az elso esszemet kell megirnom. Tehat a tema adott ( ezen belul 3 kerdest tesznek majd fel amit kikell elemezni)

A cim : What to Expect in the Lab ? .

Szoval az angolom eleg jo, mar kint elek egy ideje, de magyarul se lenne lovesem milyen esszet irjak a laboratoriumokrol. Valakinek a segitseget kerhetnem , hogy tippeket, vazlatot irjon nekem, vagy egyaltalan hogyan kezdjem el ? Koszonom szepen !



2017. nov. 20. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
akkor nem angolost keresel, hanem valakit aki gondolkodik helyetted. Ehhez viszont nem adtál szinte semmi támpontot, milyen labor, mi a kontextus (ez valami munkavédelmi óra?), stb. stb. Elég béna kérdés, és őszintén meg vagyok lepődve, hogy ilyen képességek birtokában felvettek oda, de biztos más az erősséged.
2017. nov. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, milyen laboratórium. Meg esetleg beszélhetnél a tanárral, hogy tisztázza, mit vár el, mire gondolt. Nincs abban semmi.
2017. nov. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kedves elso!



Neked kellene elgondolkoznod, hogyha adtak volna tobb informaciot akkor azt leirtam volna, esetleg sikerult volna megcsinalnom egyedul nem gondolod, hm?

Ennyit kaptam en is meg, ezert irtam ide ki hatha van valakinek halvanylilagoze arrol hogyan kezdhetnem el.

Neked sajnos a gondolkozas sem az erosseged ahogy latom.

Have good one!

2017. nov. 20. 14:02
 4/9 A kérdező kommentje:
masodik ,Tanar csak annyit mondott, hogy fejtsem ki es irjam le ami eloszor eszembe jut errol,de sajnos semmi :(
2017. nov. 20. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Második vagyok:

Akkor írj arról, hogy a laboratóriumról mindig egy nagyon tiszta hely jut eszedbe, ahol tudósok valamilyen új áttörésen dolgoznak (pl rákgyógyszeren). Nagyon tiszta, steril, nagyon lassú, precíz munka folyik, így senkit nem szabad zavarni, csak az erre felhatalmazott emberek léphetnek be oda. Stb (ez az én képzelőerőm, de nyilván saját elképzeléseid még lehetnek).

Emellett pedig írj olyan filmekről, amikben láttál laborokat, ha más nincs, CSI sorozatokat, milyenek az emberek, milyen munkafolyamatokon dolgoznak, de ha mást ismersz, az is jó lesz. Könyvekről is írhatsz. Vagy ha valaha olvastál valamilyen érdekes eredményről, amit laboratóriumi munka eredményeképp értek el, akkor azt írd le, meg hogy hogyan képzeled el a munkát, ami folyt.

Szerintem a fantáziádra kíváncsi, és hogy mi alapján képzeled el az ottani munkát, milyennek látod a helyet, ha találkozol vele akár filmen.

2017. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a gondolkodás lehet nem erősségem, de zajlik kanadában tudományos kutatásom, több helyi egyetemet jól ismerek, és vannak kanadai diákjaim, tehát nagyjából tudom, hogy ilyen értelmetlen feladatot normális tanár nem ad ki magyarázat nélkül. Ha leírtad volna például mi a fenét tanulsz (vegyipar, nukleáris fizika, vagy művészeti akadémia?) akkor közelebb lennénk, mert tudnánk, hogy művészi interpretációt várnak, vagy munkavédelmi felkészültségről kell tanubizonyságot tenni mielőtt elkezdődik a labormunka a vegyianyagokkal.
2017. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, #1 voltam.
2017. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

-Safety rules.

- Mit hol kell tárolni.

- Ha összetörik valami akkor hova kell azokat rakni.

- Miért ne öntjük ki a chemicals-okat a csapban.

- ha használod a Bunsen burnert akkor miért kell a Safety flame-re rakni?


...


Itt szinte ez alap Angliában.

(Remélem segítettem.)

2017. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a normalis valaszokat sracok, mar most sokkal elorebb vagyok :) nagyon koszi !!


Masodik: marketinget tanulok ezert nem ertem a laboratoriumi essayt ..... semmi kozom a kemaihoz meg az ilyenekhez.

2017. nov. 20. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!