Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnapra kéne nekem fogalmazás...

Holnapra kéne nekem fogalmazás, hogy mit csináltam a téli szünetben.15 mondat kellene. Valaki segítsen?

Figyelt kérdés

#Angolul kéne
2018. jan. 8. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
segítek: írd le hogy mit csináltál a téli szünetben legalább 15 mondatban.
2018. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Könyvetolvastam,Szenteste otthon voltam,másik két nap a rokonainknál voltunk....Nem tudok többet ,kérlek segits
2018. jan. 8. 20:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha részletesebben leirnád miket csináltatok barátaiddal stb már meg is lenne a 15 mondat de te azt várod hogy a szádba rágjuk az egészet ... siralmas :/
2018. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja nem bocsánat!Megirom!
2018. jan. 8. 20:33
 5/14 A kérdező kommentje:
Már nagyon vártam a téli szünetet!Szenteste otthon voltunk a családommal és mi ettünk halat és megajándékoztuk egymást,majd megnéztük a reszkessetek betöröket!.Karácsony 1. És 2.napján a rokonainknál voltunk ahol sok húst és sütit ettünk.A két ünnep között a barátaimmal voltunk elmentünk moziba,ahol egy krimu filmet néztünk meg,másnap elmentünk pizzázni és beszélgettünk. Szilveszterkor megünnepeltük a szülunapomat és tortát ettünk és petsgőt ittunk valamint vicces videokat néztünk amin szétnevettük magunkat.Újévkor már elkeztem készülni az iskolára,megcsináltam a házifeladatot ls kiolvastam azt a könyvet amit karácsonyra kap tam.összeségében nagyon jól éreztem magam a téli szünetben.
2018. jan. 8. 20:41
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elgépelések miatt!
2018. jan. 8. 20:42
 7/14 anonim válasza:
100%
Na látod, megy ez. Még beszúrsz itt-ott egy semmitmondó mondatot, pl. "Másnap délig aludtam." és már kész is.
2018. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Erre kilenckor kitalálja privátban, hogy valójában angolul kellene, és fordítsam le neki. No thanks, dear.
2018. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Oké!Angokra kéne akkor átírni.Elöre is köszönöm.
2018. jan. 8. 20:50
 10/14 A kérdező kommentje:
Kérlek!😖
2018. jan. 8. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!