Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Szerintetek ez megfelel...

SOS! Szerintetek ez megfelel szemléltető eszköznek a gyerekek számára?

Figyelt kérdés

Egyik feladatom, hogy multifunkciós szemléltető eszközt készitsek. Nagyon sokat kerestem utána, de nemigazán találtam megfelelőt, csak nagyon kis mértetüt, amire szerintem nem kapnék megfelelő pontot..


Azt találtam ki, hogy egy nagyobb kartonra felrajzolnék egy embert, akit aztán ők 'felöltöztetnek' mivel egy kis tartóba nyomtatok vagy rajzolok különböző dolgokat. Pl arckifejezéseket, hajat, ruhákat, kellékeket(szemüveg, táska, étel, korcsolya, stb) a jelentkezők meg 'megformálják' a saját emberkéjüket, nevet adnak neki és elmondják mi van rajta, mellette, fölötte, milyen szin, hány stb. Ez segithet idegennyelv tanuláskor, anyanyelvnél és mateknál- véleményem szerint .



Szerintetek ez mennyire értelmes és megfelelő eszköz?


2018. jan. 19. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.
2018. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!