Lineáris függvény ábrázolása?


Mit tudnék kezdeni a következő függvénnyel?

xI-> 2(x+2)-3(x+1)

Hogy tudom ezt ábrázolni?


2018. jan. 20. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
2(X+2)-3(X+1)=2X+4-3X-3=-X+1
2018. jan. 20. 17:34
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

A válasz itt látható:

[link]

Hasonló feladatokat itt gyakorolhatsz:

[link]

2018. jan. 20. 17:46