Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Leellenőrizné valaki ezt a...

Leellenőrizné valaki ezt a német (osztrák) kisérőlevelet?

Figyelt kérdés

Sehr geehrte Damen und Herren,


Ich bewerbe mich um die Stelle als Koch. Ich beendigte einen Koch Kurs und einen deutsche B1 Sprachkurs letztlich.

Ungarisch ist meine Muttersprache, darüber hinaus spreche ich Englisch und Deutsch, also ich habe eine Frage: Ist das eine Person dort, wer sprechen Englisch oder Ungarisch?

Sicheren Sie die Unterkunft für mich?

Ich kann Frühling beginnen.

Ich bin hoch motiviert und freue mich auf die vielseitige Tätigkeit, die mir eine Position in Ihrem Unternehmen bieten würde.


Mit freundlichen Grüßen

Luth Mallory



2018. febr. 16. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

én sem vagyok perfekt német, de van benn egy-két dolog, ami szerintem helytelen, illetve amit én másképp írnék.

Biztosan lesz, aki jól tud és kijavítja, ha nem, én szívesen megteszem a tudásomhoz mérten. A kérdés az, hogy érdemes-e egy perfekten megírt kísérölevéllel pályázni, hiszen akkor ezt a szintet fogják elvárni Töled egy esetleges felvételi elbeszélgetésen. Ha ott tudatosul bennük, hogy nem is annyira tudsz, mint ahogy várták, az rosszul sülhet el. De ha szeretnéd és más nem válaszol, szívesen leírom, ahogy én gondolom.

2018. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha ez egy álláspályázatra lesz, ne kérdezz benne, mert az rossz fényt vethet, hogy már az elején kíváncsiskodsz. (van-e magyar?). az majd ráér később. meg miért is fontos? írd le ki vagy, honnan jössz, mi a végzettséged, hogyan beszélsz németül és miért szeretnél ott dolgozni. a szöveg szerintem nagyjából jó, de én se vagyok perfekt.
2018. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért, hogy legyen aki fordít nekem
2018. febr. 20. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!