Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jófogáson láttam, hogy valaki...

Jófogáson láttam, hogy valaki hirdeti magát hogy szakdolgozatot megír más helyett. Ez legális?

Figyelt kérdés
A férfi képpel hirdette magát, ez legális? Olyat is láttam, hogy egy töri beadandó 56-os témával hirdettek, gondolom töri szakos egyetemista volt aki árulni kezdte a beadandóit, ez nagyon durva, mit gondoltok?

2018. febr. 27. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudományos munkát írni, és azt pénzzé tenni nem törvénytelen. Más tudományos munkáját, mint saját szakdolgozatot beadni az.
2018. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát aki megírja másnak a szakdogáját az oké, nem tiltott, de aki ezt igénybe venné az törvénytelen? mégis hogy van ez akkor :D , azt a férfit is büntetni kéne ennyi erővel akkor aki hirdeti magát, plusz ez után nem adózik
2018. febr. 27. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maximum azért foghatják meg, mert nem adózik. De ha megkérlek, hogy írj nekem 5 oldalt az árpádházi királyokról, mert engem nagyon érdekel a téma, és ezért fizetek neked, azzal te még nem követsz el semmi törvénytelenséget. Ha viszont az általad írt munkát beadom töri órán, mint a saját házi dolgozatomat, akkor én már csalok.
2018. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as leírta. Maga a tevékenység (ha adózik) nem illegális.
2018. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as pontosabban akkor csalsz ha lebuksz ellenkező esetben egy nagyon szépen megírt dolgozatra kapsz egy nagyon jól megérdemelt jelest:-) Azt bizonyítani is tudni kell hogy nem te írtad....ez pedig nagyon-nagyon nehéz.....a suliban minden dogámra jelet kaptam amit anyukám írt :-) Bizonyítsák be hogy nem én írtam :-) mondjuk már régen elévült 10-15 éve.....de sose buktunk le :-)
2018. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!