Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Beszél valaki eléggé németül,...

Beszél valaki eléggé németül, hogy lefordítson egy szöveget?

Figyelt kérdés

Nos a házim egy fordított életrajz (Umgeköhrter Lebeuslauf) megírása. A szöveget már kitaláltam, csupán lekéne fordítani. Egy kitűzés van, hogy a szöveg Perfektum múlt időben legyen. A szöveg:

Hetven évesen nyugdíba mentem. 60 évesen megszületett az unokám. 53 évesen kiadtam a könyvem. 52 évesen elkészítettem a könyvem végleges kiadványát. 48 évesen befejeztem a könyvem. 42 évesen vettem egy új autót. 36 évesen örökbefogadtam egy kutyát. 32 évesen megszületett a testvérem gyermeke. 29 évesen gyermekem született. 26 évesen stabil állást találtam. 25 évesen összeházasodtam és elvégeztem a főiskolát. 19 évesen sikeresen leérettségiztem. 15 évesen befejeztem az általános iskolát. 6 évesen elkezdtem iskolai karrieremet. 2001 március 28-án megszülettem.



2018. ápr. 15. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hast Du kein Wörterbuch?
2018. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Umgekehrter
2018. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hetven évesen nyugdíjba mentem


Mit siebzig Jahren bin ich in Rente gegangen

2018. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Unoka (Enkel)
2018. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiú unoka: r Enkel -


Lány unoka e Enkelin

2018. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!