Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki kérem lefordítaná...

Valaki kérem lefordítaná nekem ezt a szöveget magyarról szlovákra?

Figyelt kérdés

Mikor a sportra gondolok ,akkor rögtön a tenisz és a kézilabda jut az eszembe ,mivel régen ezt a kettőt sportoltam. Őszintén a kézilabdát utáltam, semmi örömet nem találtam benne. Elsőtöl harmadikig jártam kisebb-nagyobb szünetekkel. Azért utáltam ,mert nagyon rossz voltam benne és mindenki folyton kinevetett. Amikor megtudták,hogy az ő csapatukban leszek aznap, akkor meg akarták ölni magukat. Örülök ,hogy nem folytatom már. A másik sport ,amire régen jártam az a tenisz. Nagyon imádtam teniszezni és egészen jó voltam benne. Azért hagytam abba ,mert nagyon drága volt és anyukám kiiratott. Mostanában esténként fél, valamikor 1 órát sportolok, hogy lefogyjak. Nem szoktam semmilyen sporttal kapcsolatos csatornát nézni ,mert szerintem unalmasak.



Nagyon megköszönném ,ha valaki lefordítaná.



2018. ápr. 30. 16:44
 1/1 sharkxxx ***** válasza:
100%
Keď myslím na šport, tak hneď mi príde na um tenis a hádzaná, lebo tieto dve som športoval(a) kedysi. Pravdupovediac nemám rád hádzanú, nenašiel (nenašla) som v ňom žiadnu radosť. Chodil(a) som na ňu od prvého ročníka až do tretieho s malými-veľkými prestávkami. Preto som ho nemal(a) rád, lebo som bol(a) veľmi zlý (zlá) v ňom, a každý mi neustále vysmieval. Keď dozvedeli, že ten deň budem v ich tíme, tak sa chceli zabiť. Som rád(a), že už s tím nepokračujem. Druhý šport na ktorý som chodil(a) je tenis. Mal(a) som veľmi rád tenis, a bol(a) som dosť dobrý (dobrá) v ňom. Preto som prestal(a), lebo bol veľmi drahý, a moja mama to zrušila. Teraz športujem večer pol hodinu, niekedy jednu hodinu, aby som schudol (schudla). Nepozerám žiadny športový kanál, lebo si myslím, že sú nudné.
2018. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!