Lenne szíves valaki kiszámolni nekem, vagy rávezetni hogy számoljam ki? Köszönöm szépen!
2018. okt. 23. 17:48
 1/3 anonim válasza:
100%

Na, hogy kell?


Mi a sebesség mértékegysége? Méter / szekundom. Tehát? Mit kell osztani mivel? Távot az idővel. Innen már könnyű. A táv 250 méter. Az idő 13 másodperc. Tehát? Sebesség = 250/13 = 19,23 m/s = 69,23 km/h Tehát ennyivel futott.

2018. okt. 23. 17:59
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. okt. 23. 18:03
 3/3 anonim válasza:
Nagyon szívesen :)
2018. okt. 23. 18:47