Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1km futópadon való futás az...

1km futópadon való futás az ugyanannyit ér, mint 1 a szabadban lefutott km?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogyha a futópadon lefutok 5km-t az a szabad futásban is ugyanannyinak számít-e vagy kevesebbnek vagy többnek?

#futópad #futás #szabadban futás
2018. okt. 8. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2018. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Távolságra nyilván, de amit terepen tapasztalsz emelkedő, lejtő, fordulás, egyenetlen talaj, ezek - szerintem

- kissé nehezebbé, megerőltetőbbé teszik a kinti futást. Gondolom, valamivel többet dolgozik a szervezeted vele, nem?

2018. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A futopadon más. Ott nem kell le,fel,oda-vissza futni,egy irany van,egy szinten,egyenletesebb. Illetve,hogy gyorsitanod kell, az is máshogy történik,más intezitas, beallitod x km/h ra..futsz.. vagy leesel róla,mint konzerv a futószaladrol...előben pedig te szabod meg ahogy akarod,hogy most milyen gyorsan futsz, futopadon ez egy bizonyos kereten belül van...ott nem setalhatsz rajta,ha annyi a sebesség.
2018. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Futópadon könnyebb futni, mert viszi a lábad. Ami nehézség benne, hogy nincs olyan hűtés mint a szabadban, így könnyebben felmegy a pulzusod.
2018. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pont ezt jutott eszembe nekem is, hogy nincs meg az a mozdulat, amikor leteszed a lábad, előrébb tolod magad, majd a végén előrébb lököd magad, elrugaszkodsz a talajtól. Pont maga a melósabb része. Nem azt mondom, hogy könnyebb futópadozni, mert kifáradok én is rajta, de én is gondolkodtam ezen, hogy talán mégsem teljesen olyan szintű mozgásnak felel meg, mint a gyaloglás/futás.
2018. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!