Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kémia emeltre készülök. A...

Kémia emeltre készülök. A villányi ötösöm lesz példatárból gyakorlatilag minden egyes feladattal tisztába kell lenni vagy csak az ajánlásokat érdemes megcsinálni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt gondolom, hogy nem feltétlen kell minden feladatot végigtolni (egyéni dolog, hogy mennyi gyakorlást igényelsz), de jó gyakorlás, az biztos.

Én annak idején biztos nem csináltam meg mindet, sőt, úgy emlékszem nem anyag minden témaköre.

2018. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben , köszönöm !
2018. nov. 19. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Az idei érettségi jó példa arra, hogy ha ki is végzed a könyvet, az se garancia arra, hogy az érettségi feladatok nem okoznak majd fejtörést.

Egyébként ember legyen a talpán, akinek van ideje 777 feladat a-b-c-d részeit megcsinálni. Szerintem az sokkal fontosabb, hogy a témaköröket lezáró feladatsorokon tudjunk végigmenni hibátlanul (azokhoz mérten gyakoroljuk a feladatokat).

2019. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!