Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » [ (1+ (1/s) (1/ (2s+1) ) ]/...

Rionen kérdése:

[ (1+ (1/s) (1/ (2s+1) ) ]/ [1+ (1+ (1/s) (1/ (2s+1) ] Hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom az alapvetőket, de világért sem jön ki.

2019. jan. 9. 12:56
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Azért a könyvet szerezd be magadnak a vizsgára készülés során. Mert amit ajánlottam, abban le van írva az is, hogy ránézésre hogyan lehet megoldani a parciális törtekre bontást.


Sokszor nem szükséges az oldalas számítást jelentő együtthatók egyeztetése, ha az ember ránézésre látja, a végeredményt. Vizsgán jelentős időmegtakarítás érhető el így. (Persze az egyik kötekedő válaszoló ennek hasznát nem látja, nincs azon a szinten).

2019. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Hogy oda ne rohanjak... Megint sikerült felraknod az "aki nem érti a matekot az nem is ember" lemezt...


"A 18-as meg azt sem tudja mit beszél. Fogalma nincs az inverz Laplace-transzformációról, ebből is látszik milyen sötét."


Tehát aki nem ért hozzá, az csak sötét lehet... Sőt, aki nem ért hozzá, az semmi máshoz sem érthet.

Te nagy ember...


"Csak csűri-csavarja a mondandóját, pusztán azért hogy belémköthessen, mert én már az elejétől fogva láttam, hogy ez egy irányítástechnikai feladat, és a rendszer átviteli függvénye van adva."


Tehát azért akartam beléd kötni, mert te megint rettentő okosan valamibe beleláttál valamit... Mondd, neked szoktak lenni tiszta pillanataid? Mert a megnyilvánulásaidból egyáltalán nem ez következik... Ha pedig tényleg azt gondolod, hogy puszta irigységből "kötöttem beléd", akkor nézesd meg magad egy orvossal...

Amúgy pedig, mit is "csűrtem-csavartam" pontosan?


"Azt viszont nem értem, hogy egy tudatlan, mint a 18-as válaszoló aki nem látja át a feladatot, hogy van mersze ahhoz, hogy engem, aki megadja a megoldást és azonnal rámutat a lényegre bíráljon."


Papagáj módjára harmadjára is arra hivatkozol, hogy aki nem ért a matekhoz, az meg se szólaljon... Sőt, aki nem ért hozzá, az csak tudatlan lehet. Te tényleg csak abban leled örömödet, ha a másikat degradálhatod. Ez egy nagyon szomorú dolog, de ez van, ezt kell szeretni...

És senki nem bírált. Azt mondtam, hogy egy autista kretén vagy. Meg azt, hogy mindenkivel szemben ilyen lekezelő stílust produkálsz. Ez nem bírálat, pusztán tényeket mondtam. Veled ellentétben én az általam állítottatak tudom bizonyítani, elég csak akármelyik megnyilvánulásodat belinkelni ide.


"Szállj magadba, és maradj meg a középiskolai algebrás bohóckodásodnál, ha nem sikerült továbblépned, ahogy ez a mostani hozzáállásodnál is beigazolódott."


Már nem tudom, hanyadjára, de sokadjára írod le ugyanazt a baromságot, amit nem, hogy 1, 3 diplomásként sem engedhetnél meg magadnak egyszer sem (pláne úgy nem, hogy állításod szerint te napi szinten foglalkozol matematikával), de te minduntalan leírod; azért, mert egy középiskolai szintű kérdést középiskolai eszközökkel oldottam meg (elvégre az volt a kérdés, hogy a fenti algebrai törtből hogyan lesz valami más), abból nem következik, hogy "megragadtam a középiskolai szinten". Ezt viszont én írtam le számtalanszor, de teljesen hasztalan volt, csak a billentyűzetem kopott addig is, mert képtelen vagy felfogni, azzal a nagy tudásoddal...


"Azért, mert te képtelen voltál a középiskolás matekon túllépni, ne azokat hibáztasd, akik egyetemi szintű matematika tudással rendelkeznek."


Kit is hibáztattam én?


Sajnos a másik "kedves" hozzászólásodra nem tudok reagálni, mert, hogy-hogy nem, törölték a válaszaidat. Lehet, hogy neked kellene magadba nézned egy kicsit, hogy vajon miért is történhetett ez meg.


Írtál valami olyasmit, hogy "nem érdemeltem ki", hogy feladd nekem a feladványodat.

Egyrészt azt már a múltkor is mondtam, hogy dugd fel magadnak, másrészt te pedig kiérdemelted azt, hogy úgy írjak rólad és neked, ahogyan eddig tettem. Kevés embernek sikerült, úgyhogy gratulálhatsz magadnak. A 3 diplomád mellé ezt is felszegelheted a falra.

2019. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

"(Persze az egyik kötekedő válaszoló ennek hasznát nem látja, nincs azon a szinten)."


Tehát aki nem ért a Laplace-transzformációhoz, az nem érthet a parciális törtekre bontáshoz sem... Az kicsit se zavarjon, hogy már az integráláshoz is kell...

2019. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Micsoda vita egy feladat miatt... mi értelme van ennyit vitázni egy feladaton ami nem a megoldásra irányul... felesleges és romboló.
2019. jan. 9. 22:48
 25/45 anonim ***** válasza:
Nem vitázik senki. Csak nem hagyom szó nélkül, ha személyemben támadnak. Pláne alaptalanul.
2019. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem vitázna itt senki, csak a kötekedő válaszoló mindig dob valamit a tűzre. De egyszer csak sok lesz, és kitörlődik a regisztrációja is, nemcsak a válasza.


"És senki nem bírált. Azt mondtam, hogy egy autista kretén vagy."


Ezt mondjad inkább annak, akit látsz a tükörben.


"teljesen hasztalan volt, csak a billentyűzetem kopott "


Hát igen, a válaszaid általában haszontalanok vagy kötekedőek. Kár, hogy erre csak most jöttél rá.


Ha meg a témához nem értesz, jobb lenne a saját tudatlanságodat beismerni.

2019. jan. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

"Ezt mondjad inkább annak, akit látsz a tükörben."


Neki hiába mondom, rá nem lesz igaz. Rád annál inkább...


"Hát igen, a válaszaid általában haszontalanok vagy kötekedőek"


Mondja az, akinek minden második szava az, hogy mindenki sötét... És attól még, hogy te annak ítéled, az attól még nem lesz haszontalan. Ugyanis te mindent haszontalannak ítélsz, ami az adott kérdés megválaszolásához nem használ fel magas szintű matematikát.

Most is, mi történt? Adott egy algebrai tört, amit a kérdés kiírása szerint értelmeztünk ketten is, és levezettük. Erre jön Nostradamus, mindenkit lesötétez, mert ez "inverz Laplace-transzformációhoz kell", és ahhoz csak ő ért, így a mi válaszaink haszontalanok, holott csak az volt a kérdés, hogy ezt a törtet hogyan lehet átalakítani. Tehát nekünk tudnunk kell a felsőbb matematikát ahhoz, hogy algebrai törtekkel tudjunk számolni. De én vagyok a kötekedős, nem te...

Ráadásul még választ sem adsz a kérdésre, pusztán iránymutatást, azt is arrogáns stílusban. De szerinted nem igaz rád az "autista kretén" jelző...


"Kár, hogy erre csak most jöttél rá"


Ezzel ismételten sikerült bebizonyítanod, hogy 3 diplomával nem tudsz összeatartozó szövegrészeket együttértelmezni. Azt mondtam, hogy akkor kopott a billentyűzetem, amikor húszszor leírtam ugyanazt, de te 21.-jére sem tudtad felfogni. Minden más esetben majd én eldöntöm, hogy mennyire hasznos az írásom, és ha nem eléggé, akkor majd nem írok.


"Ha meg a témához nem értesz, jobb lenne a saját tudatlanságodat beismerni."


Újra leírod, hogy aki nem ért a Laplace-transzformációhoz, az semmi máshoz sem érthet... De te nem vagy autista...

De írod mindezt úgy, hogy szerinted a fordulatszámnak nem mértékegysége az 1/s, de a rad/s igen, valamint a körfrekvencia mértékegysége 1/s. Ráadásul 3 diplomával, melyből állításod szerint az egyik mérnöki, a másik fizikusi (a harmadikat pedig gondolom kreténségből kaptad).


"Hát igen, nem vitázna itt senki, csak a kötekedő válaszoló mindig dob valamit a tűzre. De egyszer csak sok lesz, és kitörlődik a regisztrációja is, nemcsak a válasza."


Nem tudom, hogy kettőnk közül kinek a válaszai szoktak rejtélyes módon eltűnni...

Ha már a tükröt emlegetted, neked kellene meglátogatnod...

2019. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%
Azért sem hagyja abba, a butaságát terjeszti. EZ már mindennek a teteje, hogy ennyire nem veszi észre magát. Tudatlanul kötekedik...
2019. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudom, hogy kettőnk közül kinek a válaszai szoktak rejtélyes módon eltűnni..."


Látom, most a tied tűnt el. Nem is véletlen, a moderátorok is tudják, hogy az egész, kérdező által feltett kérdést végig tele trollkodtad, indokolatlanul, és a válaszaid többsége az ócsárlásra ment ki. Ha le is pontozol, okosabb attól még nem leszel...

2019. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Valóban. Eltűnt. 1 válasz. Az utolsó.

Neked csak ennél a kérdésnél 2 válaszodat törölték. Szóval ha a "trollkodás" fokmérője az, hogy kinek hány válaszát törölték, akkor te még nálam is nagyobb troll vagy... És csak ennél a kérdésnél.

És mi az, hogy "végig trollkodtam"? Neked nem jutott el még mindig az agyadig, hogy én a kérdésre válaszoltam; adott volt egy algebrai tört, amit átalakítottam. Abban mi is volt a trollkodás? ...

2019. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!