Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A beadandónál a bibliográfiába...

A beadandónál a bibliográfiába idegen nyelvű könyvet/ oldalt is lehet írni?

Figyelt kérdés

A beadandó témája választható volt, és én Nyikolaj Alekszandovics Romanov-ról írok. (2. Miklós orosz cár)

Használhatok orosz illetve angol oldalakat is? Nem mondta a tanár úr, hogy nem lehet, de azt se, hogy igen és jövőhétre kell és addig nem tudom megkérdezni... Szerintetek használhatok (és ezáltal kerülhet a bibliográfiába)?



#könyv #idegen nyelv #oldal #angol #orosz #beadandó #2. Miklós #Nyikolaj Alekszandrovics Romanov #2. Nyikolaj
2019. márc. 1. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az irodalomjegyzékre idegen szót használsz, akkor miért ne hivatkozhatnál idegen nyelvű művekre is? Amúgy én egészen biztos vagyok benne, hogy bármit használhatsz, amíg rendesen hivatkozol rá.
2019. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2019. márc. 1. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még örülnek is neki, ha látják, hogy több energiát fektettél bele. Csak arra figyelj, hogy a bibliográfiában azokkal a cikkekkel kezdd, ami azonos nyelven íródott, mint a beadandód.
2019. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!