Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az idegen nyel miért fontos a...

Az idegen nyel miért fontos a munka világában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

PowerPoint beszámolót kellene készítenem(csak vázlatszerűen, mivel szóban kell kiegészíteni)

Sajnos nincs ötletem, hogy mit írjak.

A címet felírtam, de nem tudom, hogy hogy építsem fel az egész "előadásom".

Esetleg tudnátok segíteni, nagyjából mit írhatnék, melyik diára körülbelül mit írjak?

Téma: idegen nyelv fontossága a munka világában


Válaszokat előre is köszönöm :)



2018. márc. 4. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

pl:

- műszaki életben az új találmányok / felfedezések mind angolul jelennek meg ( magyar csak nagyon kevés, és az is több éves késéssel ), így ha az illető a fejlődni akar, akkor muszáj megtanulnia az idegen nyelvet, hogy megértse az új technológiát.

- magyarországon sok a német multi, így főleg a gazdasági ( és műszaki ) életben nem árt ,ha beszéled ezt a nyelvet is, mert a topmenedzserek általában külföldiek, és nem beszélnek magyarul.

- a cégek gyakran kiküldik idegen nyelvterületre tanulni a dolgozóikat. Nyilván ezek a trainingek szintén idegen nyelven folynak, meg ha már kikerülsz, akkor nem árt, ha beszéled az ország nyelvét.

2018. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az a gond,hogy csak vázlat kellene illetve több diára bontva.

Utálok PowerPointot csinálni!

2018. márc. 4. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

"az a gond,hogy csak vázlat kellene illetve több diára bontva."


Persze... Majd mi megcsináljuk helyetted.

2018. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már kész van. Felesleges volt feltennem a kérdést. Sétáltam egy keveset, utána friss erővel gyorsan összedobtam.

De azért köszönöm, főleg az utolsó válaszadó "kedves" stílusát.

2018. márc. 6. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán szóra sem érdemes. További "motivációért" keress csak fel bátran.
2018. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!