Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kiiratkozok az egyetemről...

Ha kiiratkozok az egyetemről és azt mondom, hogy elvesztettem a diákigazolványok és nem adom vissza akkor október 31-ig használhatom?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem vissza kellett küldeni allamvizsga után. Gondolom a te esetedben is ez a helyzet. Amugy nem hinnem,hogy foglalkoznanak vele :D
2019. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Október 31-ig vagy jogosult használni a tavaszi félév matricát, így még csak hazudnod sem kell.
2019. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaaa igen, én januarban vegeztem de csak március 31-ig kellett visszajuttatnom az intezmenynek.
2019. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én abba akarom hagyni és azért szeretnék kiiratkozni.
2019. júl. 24. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nem kérték vissza, se kiiratkozáskor se miután végeztem pont mivel pár hónapig még használható szokott lenni. Esetleg adnak helyette papírt róla. Nyilván ha ezt mondod nem tudnak vele mit kezdeni, tudni fogják hogy kamu de ettől függetlenül a matrica érvényes.
2019. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!