Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE-ÁOK. A koleszok közül...

PTE-ÁOK. A koleszok közül melyikben laknak zömmel az orvosisok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem találtam ezt a kérdést. :D
2019. júl. 25. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó tanács NE a Szántóba! Szántóban rengeteg a bölcsész, a FEEK-es, és a felsőfokú szakképzéses. Ezek egyetemre vagy egyáltalán nem, vagy csak melegedni járnak, és kb. úgy viselkednek, mint az állatok. Én anno egy hónapig bírtam a Szántót utána költözés, mert hányingerem volt a félalkoholista, drogos, ostoba bunkókból.


Jakabhegyi, meg a Boszorkány nem rossz.

2019. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szántóban voltam egy évet, soha egy hangos szót sem hallottam konkrétan olyan csönd volt mint egy múzeumban. Sajnos orvosisok számára nincsen normális koli pécsen, mert a balassa kolit felújítják de mindig csúszik az átadás. Egyébként szerintem ennyi tanulás mellett nagyon rossz koliban lenni, én idén albiba megyek😊 (másodéves orvosis vagyok)
2019. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Balassában anno tök jól lehetett tanulni. Tehát bem feltétlenül az albi a megoldás. Arról nem is beszélve, hogy nem mindenkinek teszi a segge alá apuci az életet, meg a 100 ezer forintos (rezsi nélkül) pécsi albit.
2019. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a Balassában jól lehetett de most nincs olyan koli ahol az orvosisok vannak csak, és nekem például nagyon nem tetszett, de ezzel nem csak én vagyok így mert az egész csoportban idén nagyon maximum 3 ember lesz kolis. Szívesen megírom hogy melyik csoportba járok, mert nem csak kitaláltam. Egyébként 100 ezer forintért én sem mennék albiba, ennek a felébe sem kerül egy csomó, többek közt az is ahova èn megyek, és nem tudom miért kell egyből azt gondolni hogy apuci pénzén van, ugyanis én egyetem mellett számítógépről esténként dolgozom (fordítás), és az egész albit abból fizetem, szóval ez elég rosszul esett.

Személyes tapasztalatot írtam, és nem akartam senkit megbántani, lehet hogy a Balassában én is jól éreztem volna magamat.

2019. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!