Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira (Szeged) járnak jó...

Orvosira (Szeged) járnak jó csajok?

Figyelt kérdés
Vagy SZTE-n felül melyik karra járnak a legjobb csajok?

2019. aug. 11. 19:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
20%
Soha nem adtam ki magam közgazdásznak, mert nem vagyok az. Ne magadból indulj ki, én ezen az oldalon sem szoktam magamat másnak kiadni, mint aki vagyok. A cukormérős storyt is először írtam le, de egyébként közismert, a laikusok is elég jól ismerik, mert hatalmas botrány volt. És általában védeni szoktam a kollégákat, de a medikák nem kollégák. Egészen addig nem azok amig nem állnak másból, mint hatalmas egóból, tehát jó sokáig nem azok.
2019. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:
Úgy látom beindult a lapontozó kommandó, valakiknek nagyon tetszik az igazság 😁
2019. aug. 14. 19:29
 33/63 anonim ***** válasza:
18%
Ó és az orvosi rohadt nehéz, iszonyat sokat kell hozzá seggelni, de agy, intelligencia kb. semmi nem kell hozzá csak jó memória. Ahhoz, hogy valaki jó orvos legyen már kellene intelligencia is, de a bemagolt anyag visszaböfögéséhez ami egy vizsgához kell nem.
2019. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:

32:

Mármint nem tetszik...

2019. aug. 14. 19:33
 35/63 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem hagyjad az orvosis lányokat...van elég gondjuk nélküled is.:D
2019. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
65%
Ez is egy provokatív kérdés, semmi több. Ha valóban orvos vagy (?) és ezt nem látod be, hát a te bajod. Tökéletesen látszik, hogy a kérdező nem hallgat meg más véleményt, csak a neki tetszőt. Az pedig már az ő baja, ha azzal szeretné elütni az időt, hogy másokat próbál idegesíteni.
2019. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
Jajj, úgy látom valakik találva érzik magukat.
2019. aug. 14. 21:31
 38/63 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Kérdező! Én frissen végeztem orvosin, igaz, nem Szegeden. Így ismerek személyesen jó sok lányt, aki orvosin tanult/tanul. Szerintem semmi "extra" nincs bennük, olyanok, mint más fiatal, egyetemista lányok. Karközi bulikon előfordulnak, ilyenek nyilván Szegeden is vannak. Járj el ilyen bulikra, ismerkedj ott a lányokkal, és a viselkedésük befolyásoljon, ne az, hogy melyik szakra is járnak. Nem a szak határozza meg az embert. Légy nyitott mindenki felé, és találsz magadnak valamit. Úgy általánosságban meg a fentebbi vitához, az orvosit elvégezni nem könnyű, de sokan túlmisztifikálják. A dolgok java meg a diploma után jön, amikor tényleg meg lehet tapasztalni az éles helyzetet...megjegyzem, jobb helyeken a rezidensekkel kellő óvatossággal vannak a szakorvosok, mert tisztában vannak vele, hogy az egyetem nem ad rutint sajnos.
2019. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
16%

Ha szép lányokkal akarsz találkozni, akkor ne orvosira menj, hanem olyan helyre ahol


1) Alacsonyabb a ponthatár

2) Több a lány


pl. ápolók/ nővérek közé.

Ha több a lány alap, hogy közöttük több lesz a szép is, mert tegyük fel, hogy normál az eloszlás közöttük, azaz minél több lesz a csoport topp 10% annál nagyobb halmazt jelent. Ráadásul egyedüli fiúként így több lesz az esélyed.


Másrészt általánosságban elmondható, hogy szebb lányok sokszor a könnyebb utat választják az életben, orvosi pálya pedig nem ilyen, szóval legtöbb ilyen lány már gimnáziumban se úgy tanul, hogy utána orvos akarna lenni vagy komolyabb tanulmányt végezne.


Van kivétel, de én gimnáziumomból inkább a "plain" lányok mentek orvosnak, szépek pedig Corvinusra vagy BGF-re esetleg óvónőnek/ fotó modellnek.


Legutolsó sorban pedig akik orvosnak mennek és szépek azok válogathatnak is, legtöbb "szép" medika akit ismerek éppen ezért hosszú távon nem is nagyon jött össze évfolyamból hosszú időre senkivel, végül legtöbben olyan férfival jött össze, akik náluk jóval idősebbek és dolgoznak is / van pénzük. Ha Magyarországon te orvostanhallgató leszel, akkor jó 6-7 évig ez nem te vagy, tehát mindegy is, hogy "járnak e jó csajok Szegedre, legalábbis számodra.



3) Aki jó csajokért megy orvosnak az nem végzi el az orvosit. Aki meg ilyen motivációval megy orvosnak az nem biztos, hogy szimpatikus lesz az orvostanhallgató "jó csajoknak".

2019. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:

39:

Lehet benne valami, amit írsz.

Amúgy én nem az orvosira fogok menni az SZTE-n belül, csak fel akarok mérni a "terepet":))

2019. aug. 15. 15:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!