Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira (Szeged) járnak jó...

Orvosira (Szeged) járnak jó csajok?

Figyelt kérdés
Vagy SZTE-n felül melyik karra járnak a legjobb csajok?

2019. aug. 11. 19:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem érezte magát találva. A válaszolók nagy része ugyanúgy orvosira jár vagy járt, mint a számodra oly szimpatikus 63%-os (bár ezt még mindig erősen kétlem), én is pl. 5 éve járok orvosira, de az én véleményem már nem kell. Remélem látod a logikai bukfencet😀 ha nem, akkor vagy nagyon hülye vagy, vagy bele akartál állni az orvosis lányokba. Szép hobbi
2019. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
7%
Erről szólnának a klinikai tárgyak, de nem erről szólnak. Nyald be, böfögd vissza oszt cső. Van is hiszti kardiológián amihez tényleg agy kellene. Csajok esetében meg mosolyogj szépen, az már biztos kettes.
2019. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:

51:

Az lehet, csak az a nem mindegy, hogy ő férfiként írja le a tapasztalatait.

2019. aug. 16. 13:38
 54/63 anonim ***** válasza:
78%
Én is már lassan három éve járok oda,ismerkedtem pincérrel,de nyilván erre nem lehet alapozni és arra sem,hogy több barátnőmnek szintén olyan párja van,aki az egyetemet hírből se ismeri,mégis jól elvannak. Az orvostanhallgató srácok már más tészta,ott több a beképzelt szerintem.:D
2019. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik kis medika összetörte a pici szívét és most haragszik az összesre. Van ilyen.
2019. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:

55:

Hát te tiszta hülye vagy 😁😁

2019. aug. 16. 15:29
 57/63 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon úgy néz ki.:D
2019. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig megy itt a vita? Kérdező, készülj a gólyatáborra, és talán már ott találsz barátnőnek valót. Ha nem, akkor meg később sok lehetőséged van Szegeden, egy nagy, pörgős egyetemen ismerkedni. Ha jó fej és csinos a lány, a szakja ne is számítson, nehogy azért ess el egy jó csajtól, mert itt egy darab válaszoló, akit személyesen nem is ismersz, beparáztat a saját rossz tapasztalataival az ő évfolyamtársnőivel. Akik azóta már ott sincsenek az egyetemen. Még egy tanács, ne görcsölj rá az ismerkedésre, mert valahogy az átmegy, az ember akaratlanul is hülyén viselkedik, nem jön össze. Nem akarom a válaszadó tapasztalatait kétségbe vonni, de egy ember nem reprezentatív. Tanárokkal ugyanez megy, mindegyikről vannak rossz tapasztalatok, amik keringenek is, és mégis le lehet vizsgázni az illetőnél. Kivéve, ha már készpénznek veszed, hogy meghúz, mert azt hallod másoktól. Lazulj és élvezd az egyetemi életet, legyél nyitott mindenki felé.
2019. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
94%
Annyira gáz, hogy egy orvos így nyilatkozik a kolléganőiről. Lehet azért, mert a te seggarcod nem kell senkinek, és most mindenkit utálsz, de ez elég szánalmas és átlátszó. Igen, előfordul akinek megnő az arca egy sikeres szigorlat vagy a diploma után, de ilyen általánosító, torz képet festeni az egész női orvos társadalomról (nem érdekel, hogy egyszer 90%ot írtál, mert a többi kommentben mindenkit egy kalap alá veszel) komoly problémára utal... szerintem téged otthagyott egy orvosis csajod egy sebészért (lol, nem tudtam, hogy a sebészek ennyire ki vannak tömve, kösz a tippet, majd én is leakasztok egyet), és ezt vetíted ki mindnekire. Csak gratulálni tudok. Remélem egyszer nyitott szemmel is jársz, és a saját gőgödön és sértettségeden felülemelkedve észre veszed majd, hogy a legtöbb doktornő nem olyan, aminek te lefestetted őket.
2019. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
12%
Valóban nem. De a kérdés medikákra vonatkozott. A kedves frissen végzett kolleginák eltesznek egy-két beteget láb alól a hatalmas egójukkal, csinálnak pár orbitális baromságot ahol a kollégák húzzák ki őket a székletből és vagy lejjebb adnak az arcból vagy elmennek orvoslátogatónak, modellnek, vagy politikusnak (lásd Horváth Ágnes, Cseh Kata) ahol tovább lehet arcoskodni meg ripacskodni.
2019. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!