Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira (Szeged) járnak jó...

Orvosira (Szeged) járnak jó csajok?

Figyelt kérdés
Vagy SZTE-n felül melyik karra járnak a legjobb csajok?

2019. aug. 11. 19:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
94%

Jézusom, amúgy parádé amit lenyomtok! Egyes emberek itt tényleg ennyire sötétek vagy csak savanyú a szőlő?


Eleve ott kezdődik az egész, hogy jó csajok mindenhol vannak, mint már az első válaszomban is jelezni próbáltam. Nincs ez másképp orvosin sem, meg egyébként semelyik mások karon. Szerintem senkit nem érdekelnek a felesleges fejtegetések. Vannak lányok orvosin, akik közül mindenki magának eldönti, mennyi jó csaj, és kész, pont.


Aztán reagálva az egyik kedves troll hozzászólóra... annyira látszik, hogy az orvosinak még csak a közelében sem jártál. Elsőéves tantárgyak mindenhol a kémia, fizika, informatika és statisztika, ezek az általános vélekedés szerint is reál tárgyak, amiket nem seggelni szokás. De teljesen feleslegesen mondom ezt el valószínűleg, mert benned úgyis ez a degenerált sztereotípia él, hogy itt csak seggelni kell, miközben lerí a hozzászólásodból, hogy amúgy egy orvosist sem kérdeztél meg erről.


Harmadrészt annyira örülök neki, hogy itt mindenki olyan okos, és belelát más emberek/embercsoportok magánéletébe és gondolataiba annyira, hogy ő teljes bizonyossággal állítja azt, hogy az orvosis csajok kizárólag ilyen-olyan-amolyan párt keresnek. Megmondjam mi van? Normális nők vagyunk mi is, és olyan párt keresünk, aki NEKÜNK megfelel, nempedig egy orvosnak vagy orvostanhallgatónak, mert végtére is előbb lettünk úgymond önálló személyiségek, minthogy felvételt nyertünk volna erre a szakra. Így szerintem a nagy többség nem egy doktornőnek keres párt a kirakatba, hanem önmagának. Mert én attól még én maradok, ha úgy döntök mégsem tetszik az egyetem vagy ne adj Isten kibukok innen. Legalábbis én így gondolom.


Meg végül is biztos mindenki szava releváns, akinek véletlenül az anyukája szomszéd nénijének a kisunokája testvérének barátja látásból ismer egy orvostanhallgatót... :D De aki meg egész konkrétan leírja, hogy ő orvosira jár, és személyesen mit tapasztalt, az biztos hüly€seget mond. Ez aztán a logika, mit ne mondjak. :D


Összességében ideje lenne elfogadni, hogy az orvostanhallgatók is ugyanolyan emberek, mint a többi. Nem kell sokasítani a sztereotípiákat, nem mellékesen, hogy ezzel igazából csak magatok alatt vágja a fát, aki ìgy tesz... magát is lejáratja a megalapozatlanul megnyilvánulásaival, illetve teljesen feleslegesen konfliktust alakít ki egy általa amúgy nem is ismert csoporttal.

2019. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
4%
Nos kedves előző én veled ellentétben elvégeztem az egyetemet. Ami logika kell hozzá az egy vicc. Biometria vagy egyetemtől függően statisztika egy vicc töltelék tárgy amúgy meg kb. annyi kell hozzá, hogy tudj t próbát, meg khí-négyzetet csinálni, wow rohadt nagy teljesítmény. Fizikában Pécsen ahol ezt két szemeszteren át oktatják konkrétan egyszer nem kellett komolyan számolni, max elektív kurzuson, az meg, hogy hogyan működik az MR, RTG, CT, csak seggelés, a magfizika alapjaival együtt, kémiából az a minimális számítás ami kell, lefedi a középsulis anyagot, egyébként meg az egész bikém rész egy irdatlan nagy ráadásul teljesen értelmetlen seggelés. Szóval hova is kell ide logika? Szerintem nagyjából sehova.
2019. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
0%

És tanulj meg olvasni, meg szöveget értelmezni, megsúgom ez a seggeléshez sem árt, ha érted mit olvasol. Én a saját első kézből hat év alatt szerzett tapasztalataimat írtam le.


Megjegyzem az orvosi megváltoztatja az embert. Az rohadtul nem releváns, hogy hogyan indulsz kis elsősként. Sikeres anat szigorlat után már meg kellett nagyobbítani az ajtókat, mert a csajok arca nem fért be rajta, pedig többségük egészen normális csajként indult. Aztán elhitték, hogy ők különbek, mint más emberek, ők az elit. Ja... persze. Sznobságban. Ezért rohadtul veszélyes sok frissen végzett orvos és ez 99 százalékban a csajokra jellemző, mert a hat év alatt teljesen elszállnak maguktól, holott az igazi tanulás egyetem után kezdődik, ehhez azonban szakmai alázat kellene, ami a nők jelentős részében végzés után sokáig nincs meg. Volt olyan kolléganőm akinek csak akkor lett amikor szó szerint megölt egy beteget. Ebből nem lett botrány, azóta is dolgozik, most már elég jól, de akkor olyan orbitális baromságot csinált női gőgből, hogy az hihetetlen. Mert ő mindent tud...

2019. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó válaszoló!

Nem értek azzal egyet,hogy orvosihoz csak segg kell. Igen,sokat kell ülni egy anyagon,mire az bekúszik az ember agyába,de érteni is kell azt. Hiszen ha nem látod át az anyagot,akkor hiába az egész magolás,nem fog előjönni. Élettan,kórélettan,klinikai tárgyak erről szólnak.

2019. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

43:

Ennyire elszállnak maguktól egy sikeres vizsga miatt??

Te jó ég...na tényleg jó hogy feltettem ezt a kérdést.

2019. aug. 16. 08:52
 46/63 anonim ***** válasza:
100%
Orvostanhallgató lány vagyok és jártam pincérrel. 🤷🏻‍♀️
2019. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
100%
Én több pasit láttam elszállni magától orvosin, mint lányt. 🤔 Eddig 10/90% volt az arány, most meg már hirtelen 1/99%? Desperate much
2019. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:

45:

Amúgy szerintem pont ezeknek a tanulmányi eredményeiktől teljesen elszállt embereknek szokta már a való élet jól letörni a szarvaikat.

2019. aug. 16. 10:24
 49/63 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira gáz már.:D

Jókat nevetek rajtad kérdező,bár már kezdesz idegesíteni...

Vagy provokálsz minket vagy ennyire adsz egy valaki véleményére,mikor van ellene tíz másik érv. Még nem tudtam eldönteni.

2019. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:

49:

Hát figyelj, aki a 6 évet már elöltötte az orvosin férfiként, az eléggé belülről látja már ezt a közeget, szóval igen, adok a véleményére. Miért ne adnék?

Most az, hogy itt páran igencsak találva érezték magukat, szerintem pont azt igazolja, hogy hiteles a véleménye.

2019. aug. 16. 10:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!