Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen kozepiskolaba jelentkez...

Milyen kozepiskolaba jelentkezzek?

Figyelt kérdés

Csak ertelmes valaszok erdekelnek!

Jovore megyek 8.-ba es mat kb mindenki tudja hogy hova megy kozepsuliba de en meg nem. Nincsenek tul jo jegyeim... Kb mindenből 3-as 4-es vagyok, kiveve a matekot (2 lettem belole, oedig rengeteget gyakorolok de egyszeruen nem ertem, magantanarhoz is jarok, de az sem valt be) es a fizika is kettes lett(2,66volt az atlagom..) a gimnaziumok ilyen jegyekkel nyilvan kivannak zarva, de nem is szeretnek gimibe menni. Valamilyen szakkozepiskolat tudnatok irni, ami nem is a leggyengebb hanem olyan kozepes? Ez az egyik kérdésem a masik pedig hogy: Ha 8.-ba odszeszedem magam, mindenbol4-es 5-os leszek es a matekot is megprobalom 3-ra akkor meg nem rontottam el semmit? :( Kerlek ne irjatok negativ kommenteket.


2019. aug. 24. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi hibakert, csak gyorsan irtam.
2019. aug. 24. 13:35
 2/5 anonim válasza:
Még szerintem simán van esélyed de nagyon rá kell menned hogy minél jobb jegyeid legyenek. Egy települést írnál?
2019. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Budapest
2019. aug. 24. 13:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Elhataroztam hogy iden tenyleg osszekapom magam, es rengeteget fogok tanulni a jovom erdekeben
2019. aug. 24. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Amíg nincs meg a központi íràsbelid eredménye szerintem felesleges a sulikon agyalnod. Ha írsz egy 50 pontos magyart és matekot akkor bárhová felvesznek. Ha írsz egy 10 pontos magyart és matekot akkor a gyenge sulikat célozd meg.


A helyedben minél erősebb gimibe mennék (hacsak nem vagy 100százalékban biztos hogy mi akarsz lenni). Gyenge sulikban arányaiban jóval kevesebb diáknak lesz nyelvvizsgája,mint egy top10-es gimiben.

2019. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!